Brawl Stars'ta yaşı büyük seçmek yasak mı?

Mesela çok iyi oynuyorum hocam e sportcu olacam diyelim hesabın yaşına bakarlar mı bakarlarsa yanlış yaş olduğunu görünce hesaba ban atabilirler mi yanlış bilgi verdim diye?
Hocam bu konularda tam bilgim yok ama bence esporcu olurken kimlik, fotoğraf doğrulamaları vs. vardır diye düşünüyorum

Hocam bu konularda tam bilgim yok ama bence esporcu olurken kimlik, fotoğraf doğrulamaları vs. vardır diye düşünüyorum.

Hocam ben pek bilmiyorum bu konuları araştırmayı lütfen araştırır mısınız rica etsem. Sahte yaş seçtiğim için bir şey olabilir mi mesela kimlikteki yaşla oyundaki seçtiğim yaş uyuşmuyorsa?

Hocam ben pek bilmiyorum bu konuları araştırmayı lütfen araştırır mısınız rica etsem. Sahte yaş seçtiğim için bir şey olabilir mi mesela kimlikteki yaşla oyundaki seçtiğim yaş uyuşmuyorsa?
Hocam bu tür konularla ilgili bilgileri bulmak hiç kolay değil. İnterneti baştan aşağı gezsem bile düzgün bir bilgi bulabileceğimi sanmıyorum

Hocam bu tür konularla ilgili bilgileri bulmak hiç kolay değil. İnterneti baştan aşağı gezsem bile düzgün bir bilgi bulabileceğimi sanmıyorum
Hocam kısaca esportsa katılsam veya supercell partneri olsam bs'deki sahte seçtiğim yaşı görürlerse veya kontrol ederlerse sıkıntı çıkabilir mi?

Supercell oyunlarında yaş sınırı 13 değil mi? Karşılıyorsun zaten. Gerisi kimsenin umrunda olmaz.

Turnuvadaki yaş sınırını karşılamıyorsan diskalifiye olabilirsin ama.
Değil hocam +16

Mesela championshipten diskalifiye olabilirim ama hesap ban yemez demi gerçek yaşımı seçmedim diye?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı