Bs player

realbeck

Hectopat
Yer
trabzon
Daha fazla  
Meslek
harekat memuru
Bilgisayarımı toplayalı daha yeni oldu ve ilk işlerimden biri de bu zaman kadar sorunsuz kullandığım tek medya oynatıcı olan Bs player yüklemek oldu. Daha geçen Cuma bu bilgisayardan Vikings i izledim. Ama bugünde diziyi izlemek için çalıştırdığımda aşağıdaki hatayı aldım. Emin olmak için daha önceden izlediğim filmleri açtım onlarda da aynı hatayı verdi.
WccTa9n.jpg

Sonrasında hataya tamam dediğimde beni codec bulmaya yönlendirdi. Ama bu codecleride yükleyemedim.
8z3xoYE.jpg
plgN7QL.jpg

Kendim araştırarak istenilen codecleri yükledim ama yine çözüm olmadı. Alt yazı kolaylığı sebebiyle bana çok kullanışlı geliyor Bs player. Bu sorunu çözmeme yardımcı olursanız sevinirim.

İyi Forumlar..

K Lite Codec Pack içerisinde gelen Media Player Classic Home Cinema adlı programı kullanabilirsiniz. Filmi başlattığınızda D tuşuna basın. Altyazı listesinden istediğiniz altyazıyı indirin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı