BTC dibi görür mü?

Bana BTC 22-26k seviyesinde dibi gorecek gibi geliyor. Sizin dusunceleriniz nedir?

Bence sapan etkisi yaratacak, sonuçta düştüğünde herkes ucuzdan almak isteyecek ve yine artmaya başlayacak ve küçük bir ivme aldığında direkt yükselir zaten diye düşünüyorum.

BTC'nin 1 sene önceki fiyatı 10k $ bile etmiyor iken 22-26k $ seviyelerini dip olarak algılamak :D şey gibi doge %1000 yapıp %50 loss verdikten sonra öldük bittik yapmak gibi.
Bir şeyin sonsuza kadar yükselmeyeceğini anlamıyor bizim insanlarımız.

Bence sapan etkisi yaratacak, sonuçta düştüğünde herkes ucuzdan almak isteyecek ve yine artmaya başlayacak ve küçük bir ivme aldığında direkt yükselir zaten diye düşünüyorum.

Direkt degilde yil sonuna kadar yavas bir sekilde 100k+ olur diye dusunuyorum.
BTC'nin 1 sene önceki fiyatı 10k $ bile etmiyor iken 22-26k $ seviyelerini dip olarak algılamak :D şey gibi doge %1000 yapıp %50 loss verdikten sonra öldük bittik yapmak gibi.

Bu zamana gore dip oluyor 1 yil oncesini hesaba neden katalim?

Ben coinlerim yarisini satarak usdt yaptim duserse dusukten toplarim.

Analizler ile birlikte arastirma da yapiyorum.
Yaptığınız analizleri bizlere de sunar mısınız hocam rica etsem? Hep beraber bilgilenelim bende analiz konusunda gelişmek istiyorum belki yol gösterirsiniz.

Yaptığınız çalışmalarınız varsa sunar mısınız? Yoksa kafanıza göre bir başlık koyup yorum yapıyorsunuz.

2 sene önceki piyasa şartlarıyla günümüzün piyasa şartlarını bir mi tutuyorsun sen? Bir daha asla 10k seviyelerinde asılı bile kalmayacak. En kötü o da en kötü 12k'ya dokunur ki bu da pek olası değil ardından tekrar yükselişte geçecektir.

2 sene önceki piyasa şartlarıyla günümüzün piyasa şartlarını bir mi tutuyorsun sen? Bir daha asla 10k seviyelerinde asılı bile kalmayacak. En kötü o da en kötü 12k'ya dokunur ki bu da pek olası değil ardından tekrar yükselişte geçecektir.
'bir' yazmışım orada ama ben zaten şartları bir tutmadım demek istediğim o kadar yükselişten sonra ilk düşüşte ölüp bittik yapan arkadaşlar her düşüşte bu malum konular konuşuluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı