Bu dönemde Samsung Galaxy S20+ alınır mı?

Bir amiral telefonun normal ömrü çıkış tarihinden itibaren işletim sistemi fark etmeksizin 5-6 yıldır. Fazlasını kullanan olur, azını kullanan olur ama işin doğrusu bu.

Abi adam hala 6S kullanıyor, evet görüyorum kullanıyor. Prize bağlı şekilde Instagram'a güncelleme geldiği için çocukluk fotoğrafını silerek kullanıyor. Bunun adı ne kadar kullanmak?

Her şeyi geçtim, hadi şarjı iyi gitsin telefon 128 GB olsun, benim S23-24'ümün iPhone 14-15'imin sağladığı özellik ve konforun yanında, ona telefon kullanmak denir mi?

O yüzden S20'inin son yılları. 2 sene daha ömrü var. Belki 3 sene kullanırsın, bilemeyiz.

Fiyatı fena değil, çok uzun bir kullanım düşünülmüyorsa gayet alınabilir ve en önemlisi telefon temiz diyorsunuz. Bence A34'e bütçe zorlamaya gerek yok.

O cihaz daha Android 13 eski sayılacak bir sürüme sahip değil.
Hafıza kartı desteği var.
8 GB RAM'e sahip

Hâlâ güvenlik güncellemeleri almaya devam ediyor.

5 yıl kullanılmaz ama 3 yıl rahat götürür

O cihaz daha Android 13 eski sayılacak bir sürüme sahip değil.
Hafıza kartı desteği var.
8 GB RAM'e sahip

Hâlâ güvenlik güncellemeleri almaya devam ediyor.
4 yaşında ve artık güncelleme almayacak. Bugün eski değil, 5 ay sonra daha da eski olacak.1,5 yıl sonra 3 sürüm geride kalacak. 4 yaşında telefon eskidir.

A34 öneriyorsunuz da A34 S20'den batarya, yazılım desteği, 5G dışında her şeyden geri.

4 yaşında ve artık güncelleme almayacak. Bugün eski değil, 5 ay sonra daha da eski olacak. 1, 5 yıl sonra 3 sürüm geride kalacak. 4 yaşında telefon eskidir.

Kullandırmaya devam edecek ama o amiral gemisi.
Telefonlar biyolojik unsur değildir ayrıca.
Yeni özellikleri kullanamaz o kadar.

Telefonu işlemcisi mi belirler yoksa yazılım dedteği mi?

Exynos 990 ısınan işlemci olabilir ama günümüzün orta segment işlemcisinden iyi

A34 öneriyorsunuz da A34 S20'den batarya, yazılım destdği, 5G dışında her şeyden geri.

Kullandırmaya devam edecek ama o amiral gemisi.
Saygıdeğer arkadaşım, birincisi mesajları okursan, buradaki hiç kimse A34 al demedi zaten.
İkincisi, ben kullanılmaz ölür patlar çatlar da demedim zaten. Okuduğunuzu iyi anlayın. Ömrü 2 sene. Fazlasını kullanan kullanır.
Ayrıca A34'te öyle 2 senede ölecek bir telefon değil. Zaten android 17'ye kadar destek alacak. Birisinin güncelleme desteği daha yeni kesildiğinde birisi 4 senedir güncelleme yüzü görmüyor olacak.
A34 S20 yerine tercih edilmeyecek bir telefon da değil ayrıca. Exynos 990'da artık güçlü değil. Ha temiz olduktan sonra ben de S20'yi alırım bir sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı