Bu dosya virüs müdür?

Bu tip dosyaları indirdikten sonra Virus Total sitesine yükleyerek test edebilirsiniz. Ben sizin için dosyayı indirip test ettim. Görünürde bir sıkıntı yok gibi. Sonucu merak edenler için SONUÇ BURADA Dosya temiz çıktı. İlgili dosyada virüs olmasa bile bu bir windows komut dosyası, tıkladıktan sonra bilgisayarınızda hangi değişikleri yaptığını bilemeyiz maalesef. Bilgisayarınızı sistem geri yükleme ile son ayarlarına geri çevirip kaspersky ile tarama yapmanızı öneririm.

Bence ilk olarak sanal makine açarak vitrual box, vmvare gibi uygulamalarda deneyin sıkıntı olursa yüklemeyin.

Sonucu paylaşır mısınız?

Arkadaş paylaşmış.

Bu tip dosyaları indirdikten sonra Virus Total sitesine yükleyerek test edebilirsiniz. Ben sizin için dosyayı indirip test ettim. Görünürde bir sıkıntı yok gibi. Sonucu merak edenler için SONUÇ BURADA dosya temiz çıktı. İlgili dosyada virüs olmasa bile bu bir Windows komut dosyası, tıkladıktan sonra bilgisayarınızda hangi değişikleri yaptığını bilemeyiz maalesef. Bilgisayarınızı sistem geri yükleme ile son ayarlarına geri çevirip Kaspersky ile tarama yapmanızı öneririm.

Peki bu dosyanın hangi değişikliği yaptığını görmemizin hiç yolu yok mu ve wsf dosyalarından virüs bulaşıyor mu?

Bence ilk olarak sanal makine açarak vitrual box, vmvare gibi uygulamalarda deneyin sıkıntı olursa yüklemeyin.

Çoktan açtım bile yanlışlıkla.

Açtıysanız şu anda bir sıkıntı var mı bilgisayarınızda?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı