Epic Games "Bu içerik platformunda veya bölgende mevcut değil" hatası

Teşekkürler bende Türkiye özel bir sorun sanıp kormuştumda.
Türkiye gibi 3.dünya ülkelerine özgü bir sorun. Oyunda eşcinsellik olduğu için bazı ülkelerde oyuna erişim sağlanamıyor.

Türkiye gibi 3.dünya ülkelerine özgü bir sorun. Oyunda eşcinsellik olduğu için bazı ülkelerde oyuna erişim sağlanamıyor.
En azından Hindistan'daki erişim yasağının sebebi bu

Epic yok size beleş meleş hadi başka kapıya dilenciler der gibi kapıyı suratımıza kapamış durumda. :D Reddit'te de gördüm bundan söylenen birkaç vatandaş, çözümü yok henüz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maalesef Epic ile alakalı sorun yok arkadaşlar. Geçenlerde 50TL'ye tetriss effect satılıyordu Epic Games'te. İndirim döneminde alacaktım istek listemdeydi.

Epic Games Oyun fiyatları bildirisi sonrasında bu tarz bazı oyunlar bizim ülkemize kapatıldı. Tetris effect ve Dragon age gibi birkaç oyun daha var. Oyunu yayımlayanlar bizim ülkeyi açmadığı sürece Epic Games'in yapabileceği bir şey olduğunu sanmıyorum.

Yasaklı olduğu ülkeler: Belarus, Kıbrıs, Türkiye, İsrail, katar, Rusya, Suudi Arabistan ve bae.

Steam var ama oyun.

Steam var ama oyun.
SAVE_20240517_240358.jpg

Geri
Yukarı