Bu nasıl bir iş böyle?!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ozan-Tufan

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, az önce bir trafik canavarı tarafından ezilmek üzereydim. Adam şahini kaydırarak üzerime doğru sürdü. Son anda koşmasaydım, bana çarpacaktı. Kırmızı ışıkta geçmiş olması da işin öbür tarafı. Bu nasıl bir ülke böyle? Nasıl bir trafik? Nasıl bir şerefsizlik? Sevmiyorum bu ülkeyi! Bu ve buna benzer insanlar yüzünden sevmiyorum! Biz bu ülkede normal yaşamıyoruz! Bu ülkede gerçekten yaşanmaz. Yeniden anladım ki, bu ülkede yaşamak normal değil! Siz siz olun ve karşıdan karşıya geçerken daima dikkatli olun. O adamın plakasını yakalayamadım ama mobese kamerası vardı. Cezasız kalmamalı bu tarz şoförler!

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun kardeş, bu ülkede simit verir gibi ehliyet veriyorlar bu yüzden her gün böyle onlarca olay gerçekleşiyor.

Eyvallah, ailemin yüzde doksanı Almanya'da yaşıyor. Defalarca da gitmişliğim var. Oradaki trafik sistemi, disiplin, insana verilen değer ve kurallara hayranım. Lanet olsun bu ülkeye. Almanya'da böyle bir şeyi asla göremezsin. Aynı zamanda diğer Avrupa ülkelerinde de(Geri kalmış olanlar hariç).

Öncelikle geçmiş olsun, bu ülkede gelişmiş olan ülkelerde olan şeyleri hiç biri yok. Ben bu ülkeden üniversitede kaçmaya çalışacağım.

Dayımın sözünü dinleyeceğim ve Almanya'ya kalıcı olarak yerleşeceğim.

@Silinen üye İşin ehliyetle bir alakası yok bence hocam. Ehliyet alırken o adam hocanın yanında öyle sürmüyordur eminim. Ama direksiyonun başına geçince kendilerini bir halt sanıyorlar her halde. Bu arada geçmiş olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim araba FSM Köprüsü'nde dün az kalsın tır altında kalıyordu, bizi göre göre üstümüze sürdü. Herkese söylüyorum bu ülkeden hiç bir şey olmaz. Adamlar da bizim ne mal olduğumuzu biliyor ki AB'ye almıyor.

O adam denmeyecek herifin ehliyetinin olduğunu bile sanmıyorum. Bu ülkede birinin canı yanana kadar kimse kılını bile kıpırdatmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı