Bu sezon kim şampiyon olur?

10Efe

Hectopat
Yer
Oldham
Daha fazla  
Ben Fenerbahçe'li olduğum için gönlüm Fenerbahçe'den yana. Galatasaray ile çok bir fark yok. Şu an Galatasaray ile Fenerbahçe için puanlar eşit diyebiliriz aslında. Fenerbahçe'nin 2 tane hükmen kazanacağıı maçı, Galatasaray'ın ise bir tane hükmen kazanacağı maçı var. Bu durumda puan farkı 0 oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galatasaray kendi evinde bu sene kendi evindeki derbileri dahi kazanamamış Fenerbahçe'ye kaybetmez. Üstelik sizin fikstürünüz daha zor.

Galatasaray ise nispeten daha zor maçları kendi evinde oynuyor. Puan kaybedeceğini sanmıyorum kolay kolay.

Yani Galatasaray olur gibi. Beşiktaşlıyım bu arada.

Fenerbahçe bu sene her ne kadar hak etse de Galatasaray sezon başındaki kısır futbolunu aşıp iyi futbol oynamaya başladı ve 14 maçlık bir seri geldi.

Fenerbahçe hak etmiyor değil ama Galatasaray daha çok hak ediyor bence. Çoğu olumlu istatistikte de Galatasaray lider. Galatasaraylıyım.

Fenerbahçe bu sene her ne kadar hak etse de Galatasaray sezon başındaki kısır futbolunu aşıp iyi futbol oynamaya başladı ve 14 maçlık bir seri geldi.

Fenerbahçe hak etmiyor değil ama Galatasaray daha çok hak ediyor bence. Çoğu olumlu istatistikte de Galatasaray lider. Galatasaraylıyım.

Fenerin hak ettiğini düşünmüyorum ben. Harcadıklara paraya göre çıkardıkları kadro kötü bir kadro. Üstelik son dakikalarda buldukları golle iyi oynamamalarına rağmen kazandıkları maçlar sayesinde şu an yarıştalar. Hakem hatalarını vesaire geçtim, Erden Timur'un transfer başarısı bu sene Galatasaray'ı şampiyon yapacak. Çoğu mevki de yıldız oyuncuları var.

Hakem vs. konularına girmek istemedim hocam. Yoksa en başta Fenerbahçe yönetiminin davranışlarını çirkef buluyorum. Spora ve koca camiaya yakışmaksızın temsil ediliyor. Erden Timur' un bazı açıklamaları da buna dahil. Türk sporunun kanser şeyleri var işte kesip atamıyorsun.

Galatasaraylıyım ve Galatasarayın şampiyon olacağını düşünüyorum. Fenerbahçe bu bahtsızlıkla bir 10 yıl daha şampiyonluk yüzü göremez.

#AliKoçBiziBırakma

Bu haftaki maçlar şampiyonu %80 belirleyecektir. Galatasaray eğer pazartesi Başakşehir maçını 3 puanla geçerse %75 şampiyon diyebiliriz.

Sürpriz bir şekilde ikili averaj sayesinde Beşiktaş'ın şampiyon olması mı? Var bir hayalimiz..

Geri
Yukarı