Bu Valorant hesabı kaça satılır?

tahtakapı

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Alaz bıçak ve oni Vandal var, tüm karakterler açık. Zamanında oniyi 140 analmistim, alazı da şimdi 560 a aldım, etti 700. Alazı çok heves edip aldım da aşırı zora girdim bayramda topladigim para 850 TL idi. Şimdi köşede 100 TL var. Bi alım satım işine girmek istesem olmuyor ve parayı en yakın zamanda 1700 falan yapıp grama çevirmek istiyorum yine sattığım hesaplardan, klavyelerden falan 1k gibi para gelcek elime. Hesabın ilk sahibiyim zaten mail falan konusunda sıkıntı yok aklimdaki fiyat 500 ama o kadar eder mi? Ekstrasinda da sanırım hesapların 1 tane akın iade etme hakları var onu da kullanmadım yane bu demek ki alan kişi mağazasına yağmacı, asil ya da işte güzel bir skin gelirse alabilir. Değeri arttırır diye düşünüyorum.

Alaz bıçak ve oni vandal var, tüm karakterler açık. Zamanında oniyi 140 analmistim, alazı da şimdi 560'a aldım, etti 700. alazı çok heves edip aldım da aşırı zora girdim bayramda topladigim para 850 TL idi. Şimdi köşede 100 TL var. Bir alım satım işine girmek istesem olmuyor ve parayı en yakın zamanda 1700 falan yapıp grama çevirmek istiyorum yine sattığım hesaplardan, klavyelerden falan 1K gibi para gelecek elime. Hesabın ilk sahibiyim zaten mail falan konusunda sıkıntı yok aklimdaki fiyat 500 ama o kadar eder mi? Ekstrasinda da sanırım hesapların 1 tane akın iade etme hakları var onu da kullanmadım yane bu demek ki alan kişi mağazasına yağmacı, asil ya da işte güzel bir skin gelirse alabilir. Değeri arttırır diye düşünüyorum.

350 civarı.

Fiyatin yukselmesi için elimden gelecek şeyler neler olabilir hocam?

Rankını bedavaya boostlacak bir dost ya da iyi oynuyorsan kendin ama abartı denecek kadar etkisi olmaz.

Kimsenin elinde kalması garanti olmadığı hesaba 100 liradan fazla vermesini bekleme. 100 Bile çok 50 verseler şanslısın. Zaten iki tane skin var.
Hocam canımı sıkmadan uzaklaşır misin?

350 civarı.

Rankını bedavaya boostlacak bir dost ya da iyi oynuyorsan kendin ama abartı denecek kadar etkisi olmaz.
Hocam immo arkadaş var da şöyle bi citirindan yucelige falan gelsem +kaç artar? Gamesatistan bakıyorum da ben sadece yücelik, Dia, Gold falan yine sağlam para istiyor satan adamlar.

Geri
Yukarı