Bu zamanda sistem toplanır mı?

Lejyoner.

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu zamanda bu fiyatlarla sistem toplanır mı? Ne zamana kadar fiyat politikası böyle sürecek? Eski günlerde olduğu gibi iyi ve üst seviye sistemleri güzel fiyatlara alabilecek miyiz?

Nasipte varsa. Şu an hazır sistem almak en mantıklısı. GameGaraj üzerinde indirimler oluyor çoğu zaman. GTX 1650 sistemi 4700 TL'ye falan satıyorlar. Onları almak daha mantıklı.

Tahminimce 2050 civarında Türkiye'de en yeni teknolojiler bile ucuza elde edilebilecek. O yıllarda ülkemizin hiç olmadığı kadar iyi günler göreceğine inanıyorum. Ülke ne kadar kötüye gidiyor gibi görünse de bu zorlukları görüp kendini geliştiren bir çok insan var ve gelecekte bu insanlar bu ülkeyi yönetmeye başlayacak. Bu yüzden uzun vadede güzel şeyler olacağını söyleyebilirim ama şu an sistem toplanır mı sorusuna cevap veremem. Eğer en az 5 yıl bekleyecek sabrınız yoksa toplayın derim. 5 yıl sonra da fiyatlar şu an olduğundan daha ucuz olacaktır. Tabi ben zaman yolcusu değilim bunu da unutmamak lazım :)

Arkadaslar sıkın dişinizi şunun şurasında ne kaldı 2050'ye :D.

Bence bir şey alacaksan düşünmeden hemen al. Her an her şey olabiliyor bu ülkede.

Evet ama 2050'de eski günlerdeki gibi değil çok daha rahat bir şekilde sistem toplayabileceğiz. O dönemde sistem toplamak olarak mı geçer ne olarak geçer bilmiyorum ama anladınız diye umuyorum. Refah seviyesi yükselecektir.

Evet ama 2050'de eski günlerdeki gibi değil çok daha rahat bir şekilde sistem toplayabileceğiz. O dönemde sistem toplamak olarak mı geçer ne olarak geçer bilmiyorum ama anladınız diye umuyorum. Refah seviyesi yükselecektir.
50'li yaşlarımda sistem toplayacağımı pek sanmıyorum. :D

Geri
Yukarı