Buds 2 vs Buds FE vs Buds 2 Pro

Horizon_20

Picopat
Samsung telefonda kullanmak için kablosuz kulaklık alacağım. Hangisini almalıyım? Artıları eksileri neler? Buds 2 Pro için fiyat farkı değer mi?

2 ve 2 pro kullandım, 2 proyu şu an çok severek kullanıyorum.
Fiyat farkını verebiliyorsanız evet değer. 2 pro biraz farklı bir konumda

Samsung telefonda kullanmak için kablosuz kulaklık alacağım. Hangisini almalıyım? Artıları eksileri neler? Buds 2 Pro için fiyat farkı değer mi?
Buds 2 pro kullanıyorum çok memnunum, ben de aralarında seçim yaparken birçok karşılaştırma yaptım ve izledim 2 pro üstün birçok konuda. Bence değer, diğerlerini kullanmadığım için tabii ki karşılaştırma yapamam bireysel olarak ama bence değer.

Buds 2 Pro modelinin diğer 2 modelden üstün olduğunu düşünüyorum açıkçası.

Sıralama bana kalırsa şöyle:

1. Buds 2 Pro (bass ağırlıklı)
2. Buds FE (bass ağırlıklı)
3. Buds 2 (tiz ağırlıklı)

Ha değer mi? Ona siz karar verin.

Büyük ihtimal Buds 2 Pro alacağım ama Buds FE daha iyiyse neden Buds 2'den daha ucuz.

Büyük ihtimal Buds 2 Pro alacağım ama Buds FE daha iyiyse neden Buds 2'den daha ucuz.
Buds 2 şu an karaborsaya düştü çünkü. İsteyen istediği fiyatı yazıyor. Her pahalı olan daha iyi olmaz.

Alternatif olarak buna da bakabilirsiniz.

Arkadaşlar bende Buds 2 Pro'ya sahibim ama bazen spor yaparken kesintiye uğruyor ses. S10 Plus'la kullanıyorum. Başka bir forum da da bu sorunu yaşıyanlar olmuş. Sizde durumlar nedir?

Buds 2 şu an karaborsaya düştü çünkü. İsteyen istediği fiyatı yazıyor. Her pahalı olan daha iyi olmaz.

Alternatif olarak buna da bakabilirsiniz.

4nc kutudan berbat bir EQ tepki grafiği ile geliyor düzeltilmediği sürece(wavelet gibi uygulamalar ile) çok kötü bir model.

Buds 2 Pro paranın satın alabileceği en iyi 10 TWS kulaklıktan birisi. Neobuds Pro 2 de çok güzel bir model ama Samsung telefon kullandığın için Buds 2 Pro daha iyi olur. Ben olsam almışken iyisini alırdım ama karar senin.

4nc kutudan berbat bir EQ tepki grafiği ile geliyor düzeltilmediği sürece(wavelet gibi uygulamalar ile) çok kötü bir model.
Çoğu Anker modeli yürüyen subwoofer gibi hocam zaten. Düzeltmek ile uğraşmak istemiyorum der ise Buds 2 Pro bakabilir o halde.

Geri
Yukarı