Bütçem 500-600 TL kulaklık önerisi

Fyuhh

Hectopat
Genellikle FiveM sonrasında Valorant CS LoL gibi oyunlar oynayacağım. Mikrofon çok önemli.

Sharkoon ER40 alacaktım fakat stockta yoktu önerilerinizi bekliyorum.

Stinger Core'a bakabilirsin.

Kulaklık aşırı iyi mikrofon kalitesi fiyata göre çok başarılı hem telefonda hem PC de kullanabilirsin. Kutudan dönüştürücü çıkıyor ve onunla birlikte kablosu bayağı uzun oluyor o da iyi bir özellik bence ses kalitesi güzel ve hem konforlu hem hafif. Belki tek eksisi ki beni rahatsız etmiyor kulaklığın üzerinden 2 kablo çıkıyor normal telefon kulaklığı gibi.

ER40'ın mikrofon performansından sonra Stinger bilmiyorum biraz kötü geldi.
Stoğu olsa da ER40 alabilsen keşke ama o stokta yokken alabileceğin en iyi kulaklıklardan biri bu. Istersen stok gelmesini bekleyebilirsin ama nasıl bir fiyatla geri gelir orasını bilemem tabii.

Stoğu olsa da ER40 alabilsen keşke ama o stokta yokken alabileceğin en iyi kulaklıklardan biri bu. Istersen stok gelmesini bekleyebilirsin ama nasıl bir fiyatla geri gelir orasını bilemem tabii.
ER40 bir anda technopat sayesinde inanılmaz talep gördü. Dün sipariş verdim sanırım son alanlardan biriyim :) Umarım iyidir

geri dönüşlerini bekliyorum
Selam dostum kulaklık geldi ben para biriktirmeni öneririm tabi böyle diyorum da sen biriktirdikçe fiyat artacak iki ucu da kötü. Ben daha 1 2 saatlik kullanımımdaki karşılaştıklarımı yazayım gerisi sende.
-Metali kötü üst sünger benim kafamı bi tık ağrıttı saçlar 3 numara bu arada
-Mikrofon cidden güzel gibi ama arkadaşlarıma soramadım
-Ben valo PUBG vs girdim silah seslerinde tiz bir ses çıkıyor. Bir arkadaş ekolayzır ile oluyor dedi ben daha duzeltemedim. O kısmı araştırmak gerek.
-Ses bence az geliyor. Eğer arttırırsan dip ses çok fazla
-7.1 ilk kez kullanıyorum etkiyi hissettiriyor ama gerek var mı bilemedim.
-Kablodaki kontrolcü ve kablo ağır gibi ve bana uzun geliyor. Kabloyu kucağıma koymam gerekiyor.
Bundan daha iyisi var mıdır,bilmiyorum. Çünkü sadece bunu denedim. Yani birkaç kulaklık deneyimlerden karşılaştırma almak en iyisi olur. Belki de bu fiyattaki en iyisidir. Ama kesinlikle 800 falan verilmez. Ben kendi izlenimim böyle. Son olarak iade şansım olsa iade ederim. 800-900altı da kulaklık almam ders olsun bana

Yeni konular

Geri
Yukarı