Büyü gerçek mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçek. Ancak İslam'da yasaklanmıştır. Yani böyle biliyorumç

Ben pek inanmıyorum büyü olaylarına falan.

İnanın, benim annemin akrabasına büyü yapılmıştı neler anlatmış annemlere çok kötü şeyler yaşamış.
Bizimkiler de anlatıp duruyor, yok şu bize büyü yapıyor, yok böyle yok şöyle diye de pek inanasım gelmiyor bu tarz şeylere. Çoğu şeyi görmeden inanmam.

Gerçektir, cezası çok ağırdır. Benim anneannem ve dedeme kıskançlıktan dolayı büyü yapmışlar fakat büyü teyzeme tutmuş. Teyzem akşamdan sabah 6'ya kadar uyuyamaz olmuş, saat 6 olup akşam ezanı okunduğu gibi susuyormuş. Tam 3 gün aralıksız uyumamış ve ölme düzeyine gelindiğinde [ismini söyleyemem] kişisi tarafından ismini söyleyemeyeceğim bir yöntem ile büyü atılmış. Büyüyü yapanın kim olduğu biliniyor. Büyünün gerçekliğine inanmak zorunda değilsiniz ama ciddiyetle anlatılan bu yazıya "hahaha" atıp saygısız davranmak gibi bir hakkınız yok.

Gerçektir, cezası çok ağırdır. Benim anneannem ve dedeme kıskançlıktan dolayı büyü yapmışlar fakat büyü teyzeme tutmuş. Teyzem akşamdan sabah 6'ya kadar uyuyamaz olmuş, saat 6 olup akşam ezanı okunduğu gibi susuyormuş. Tam 3 gün aralıksız uyumamış ve ölme düzeyine gelindiğinde [ismini söyleyemem] kişisi tarafından ismini söyleyemeyeceğim bir yöntem ile büyü atılmış.
Şimdi düzeldimi?.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı