Buff market güvenilir mi?

Çıngıraklı yılan. Kan tazısı eldivenleri olması gerek. Ve ben şu soruya hala yanıt alamadım
Buff163'e para yatirilamiyor buff Market'e yatirilabiliyor. İkisi de güvenilir siteler değil mi?

Çıngıraklı yılan. Kan tazısı eldivenleri olması gerek. Ve ben şu soruya hala yanıt alamadım
Buff163'e para yatirilamiyor buff Market'e yatirilabiliyor. İkisi de güvenilir siteler değil mi?
Buff Market BUFF163'ün Avrupa'daki hali fakat halen BUFF163 kullanıyor herkes.
Genellikle bakiye alım-satımı yapıldığı için de kimse umursamıyor orayı.
Güvenilir iki site de fakat BUFF163'ün sistemi çok daha güvenilir.

Bu arada bahsettiğiniz eldiven Snakebite Kan Tazısı olması lazım.

Buff market buff163'ün Avrupa'daki hali fakat halen BUFF163 kullanıyor herkes.
Genellikle bakiye alım-satımı yapıldığı için de kimse umursamıyor orayı.
Güvenilir iki site de fakat buff163'ün sistemi çok daha güvenilir.

Bu arada bahsettiğiniz eldiven snakebite kan tazısı olması lazım.

Buff163'e nasıl para aktarılıyor hocam detaylı anlatabilir misiniz o halde?

Buff163'e nasıl para aktarılıyor hocam detaylı anlatabilir misiniz o halde?
Bakiye satan kişilerden bakiye almanız lazım, onların discordları bende mevcut fakat paylaşmam yasak olduğu için paylaşamıyorum maalesef.
Rehber: BUFF163 Kullanımı şuradaki rehberi inceleyin.
Ayrıca Egecan Kırtaş/LeviaCaster/CS Kaplanı Renat/Yağız Dinçel/Elseen gibi isimlerin discord sunucularında birkaç kişi alım-satımda güvenilir isimlerdir.
İsimlerini verirsem sıkıntı çıkacağını sanmıyorum; Revo/AlpyInWonderlands ve TheQedy gibi hocalarla DC DM üzerinden görüşüp gerekli bilgileri alabilirsiniz. Genellikle güncel Yuan/TL kurunu dikkate alarak alım-satım yapıyorlar.

Bakiye satan kişilerden bakiye almanız lazım, onların Discord'ları bende mevcut fakat paylaşmam yasak olduğu için paylaşamıyorum maalesef.
Rehber: BUFF163 Kullanımı şuradaki rehberi inceleyin.
Ayrıca egecan Kırtaş/LeviaCaster/CS kaplanı Renat/Yağız Dinçel/Elseen gibi isimlerin Discord sunucularında birkaç kişi alım-satımda güvenilir isimlerdir.
İsimlerini verirsem sıkıntı çıkacağını sanmıyorum; Revo/AlpyInWonderlands ve theqedy gibi hocalarla DC DM üzerinden görüşüp gerekli bilgileri alabilirsiniz. Genellikle güncel Yuan/TL kurunu dikkate alarak alım-satım yapıyorlar.

Teşekkürler hocam sıkıntı çıkmaz diyorsanız deneyeceğim ay başı.

Yeni konular

Geri
Yukarı