Buff'ta VP gözükmüyor

mertcan6789

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ilgili videoları izlememe rağmen bulamıyorum bunlar geliyor,

1658133785523.png

1658133795842.png

Acaba bunlar mı oluyor? Eğer bunlar oluyorsa Premium mu almak gerekiyor alabilmek için? Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Stok bitmiştir hocam. Ayrıca Buff'un Scam olduğunu düşünüyorum. Videolar var bakabilirsiniz. Buff scam yazarak.

Buff'ta başta 600VP vardı. Şimdi Premium'a özel yapmışlar.
Destek ekibinden Tolga yakın zamanda geleceğini söylemişti ama halen gelmedi. Bakalım.

Stok bitmiştir hocam. Ayrıca Buff'un Scam olduğunu düşünüyorum. Videolar var bakabilirsiniz. Buff scam yazarak.
Zaten Thedra gibi içerik üreticilerinin videolarından belli. Ben 8 aya yakın süredir kullanıyorum. Her gün oyun oynamasam da 1300 puana anca erişebildim.
Adam 2-3 ayda bir Buff ile skin aldım videosu çekiyor. Bunu yapabilmesi için 7/24 oyun oynamasından fazlası lazım.

Destek ekibinden Tolga yakın zamanda geleceğini söylemişti ama halen gelmedi. Bakalım.

Zaten Thedra gibi içerik üreticilerinin videolarından belli. Ben 8 aya yakın süredir kullanıyorum. Her gün oyun oynamasam da 1300 puana anca erişebildim.
Adam 2-3 ayda bir Buff ile skin aldım videosu çekiyor. Bunu yapabilmesi için 7/24 oyun oynamasından fazlası lazım.
Hocam Buff onlara reklam yaptıkları için premium hediye ediyor. Premium alınca da ilah gibi bir şey oluyorsunuz.
Hocam scam olma ihtimali verdiği ödüller gibi düşük. Maç sonunda ve uygulama içinde çıkardığı reklam gelirleri, hesabını bırakmış kullanıcıların reklam geliri/bakiyesi ile size ödeme yapıyor.

Zaten thedra gibi içerik üreticilerinin videolarından belli. Ben 8 aya yakın süredir kullanıyorum. Her gün oyun oynamasam da 1300 puana anca erişebildim.
Adam 2-3 ayda bir buff ile skin aldım videosu çekiyor. Bunu yapabilmesi için 7/24 oyun oynamasından fazlası lazım.

Peki o attıklarım nedir?

Bırakın bence bu uygulamayı hiç bir şey kazanamayacaksınız bedavadan. Onun yerine al sat yapsanız bile daha hızlı skin alırsınız.

Geri
Yukarı