Bully Mobil versiyonu incelemesi

Seneler önce PS3 yerine Xbox 360 alsaydım şu an diyet yapmak zorunda olmazdım yüksek ihtimalle :)

O anlamda demedim hocam cihazım 1 ay sonra red ring of death verirdi 8 sene televizyon karşısında göbek büyütmezdim :)
Sadece 2005-2006 model Jasper'lar 3K veriyor. O konuda az araştırma yapmışlığım yok aleti havluya sarmak gerçekten işe yarıyor Microsoft kendi 2023 yılında hatanın sebebini anlattı.

Sadece 2005-2006 model Jasper'lar 3K veriyor. O konuda az araştırma yapmışlığım yok aleti havluya sarmak gerçekten işe yarıyor Microsoft kendi 2023 yılında hatanın sebebini anlattı.

Havluya sarmak geçici bir çözüm hocam, ne yapacaksınız iki haftada bir havluya mı saracaksınız. Sarsanız bile ne kadar dayanır...

Havluya sarmak geçici bir çözüm hocam, ne yapacaksınız iki haftada bir havluya mı saracaksınız. Sarsanız bile ne kadar dayanır...
Yok hocam hatanın sebebi hızlı soğuması havlu ile kapayınca aletin soğuması zorlaşıyor. Ekstra olarak Jasper anakartta HDMI bile yok bayağı eski o hata ilk serilerde var.

Yok hocam hatanın sebebi hızlı soğuması havlu ile kapayınca aletin soğuması zorlaşıyor. Ekstra olarak jasper anakartta HDMI bile yok bayağı eski o hata ilk serilerde var.

Vay be... Bilgi için teşekkürler hocam bilmiyordum.

Hocam bu arada çok hızlı soğuduğu için değil çok sık soğuyup ısındığı için bozuluyormuş.

Şimdi anladım mesele şu:
2006 yılında yeni katılan Rockstar vancouver kendini belli etmek için bully oyununu çıkartıyor Rockstar Games onu piyasaya sürüyor oyun beğenliyor ancak önde olmak üzere grafikler kötü ve birçoğu eksik var mad doc software yardım ederek oyunu 2008 yılında PC ve Xbox sürümlerinde çoğu şey düzeltilmiş jimmy karakteri yeni bir görünüşe sahip olmuş ancak 2016 yılında bu kadar şeyi taşıyacak bir kapasiteli telefon olmadığından çoğu şeyi azaltmışlar şimdiki telefonların yanında bu devede kulak kalır güncelleme ile düzeltilebilir yani

Geri
Yukarı