Burger King vs McDonald's

Hangi menüyü yiyeceğini bilene her ikisi de harika. Ama ben Burger King bir adım önde diyorum.

(Keşke şunlar gibi maske takıp ikisini de kötüleyen bir yorum atsaymışım, bu güzelim şeyleri yemeyen dünyayı kurtarıyor herhalde baksanıza triplere.)

Son düzenleme:
Hangi menüyü yiyeceğini bilene her ikisi de harika. Ama ben burger king bir adım önde diyorum.

(Keşke şunlar gibi maske takıp ikisini de kötüleyen bir yorum atsaymışım, bu güzelim şeyleri yemeyen dünyayı kurtarıyor herhalde baksanıza triplere.)

Ben maske falan takıp yapmıyorum, nickim bu benim. Ne tribi? Cidden zehirlendiğimizi söyleyince trip mi atmış oluyoruz? Neyi güzel bunların? At etleri güzel mi? Ya da bayat etler? Berbat yerleri savunmayın lütfen.

Ben maske falan takıp yapmıyorum, nickim bu benim. Ne tribi? Cidden zehirlendiğimizi söyleyince trip mi atmış oluyoruz? Neyi güzel bunların? At etleri güzel mi? Ya da bayat etler? Berbat yerleri savunmayın lütfen.
Bunu söyleyen biri hayatında hiç ekmek yememiş olmalı, veya çikolata, bakkal gıdaları. Aklına ne gelirse :D At eti yazmış bide hahaha :D. Üzülüyorum sizin gibilere.

Fiyatlardan ötürü Burger King fakat lezzet açısından MC'Donalds.

Şu görseli gördükten sonra Burger King yemiyorum;

Not: Attığım görsel rahatsız edici olabilir. Sorumluluk kabul etmiyorum.
Şaşırdım açıkçası benim burger etleri vs hep taze ve muhteşem geliyor :D
At etlerimi :DdDdD Sabah sabah güldürdünüz vallahi
Hangisi aldığı parayı hak ediyor? Hangisini daha lezzetli buluyorsunuz? Bence burger king.
Bana göre kesinlikle burger King. Ancak mcdonaldsın mcbites ürünü çok güzel.

Son düzenleme:
Fiyatlardan ötürü Burger King fakat lezzet açısından MC'donalds.

Şu görseli gördükten sonra Burger King yemiyorum;

Not: Attığım görsel rahatsız edici olabilir. Sorumluluk kabul etmiyorum.

Hocam konu hortlattım özür dilerim ama bu her ette olmuyor mu? Bende de çıkmıştı kusmuştum en son, ondan beri tavuğunu yiyorum sadece.

Emin ol ki McDonald's & Burger King, ev yemeği satan yerlerden 100 kat temizdir. Zahibinden'de satılık / devren satılık ev yemeği dükkanlarının mutfak resimlerine bak.

Hocam normal bir şey mi bilmiyorum ama Burger King'in mutfağının duvarları FNAF 3 duvarları gibiydi.

Burger King fena halde kaliteyi bozmuş. Ne patatesi ne de burgeri lezzetli değil, BİM'den alıp kendim yapsam daha güzel olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı