Burnum kanadı

626016

Hectopat
Makaleler
10
Yer
Türkiye
Merhaba artık bıktım.
Az önce foruma Android rehberi hazırlarken bir anda boğazıma bir şey geldiğini hissettim.
Bir anda ağzımın içi komple kan oldu.
Burnum da aynı şekilde.
7 yaşından beri böyle yolda, okulda, yatakta her yerde böyle.
Sprey işe yaramıyor doktor yakmayı doğru bulmuyor ne yapayım bilmiyorum.
Her sefer 1 avuç dolusundan fazla akıyor.

Her gün kanıyor.

Küçükken alındı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu çatlaklar yüzünden.
Cerrahi müdahale gerekiyor anlaşılan. Peki neden gitmiyorsun?

Merhaba artık bıktım.
Az önce foruma Android rehberi hazırlarken bir anda boğazıma bir şey geldiğini hissettim.
Bir anda ağzımın içi komple kan oldu.
Burnum da aynı şekilde.
7 yaşından beri böyle yolda, okulda, yatakta her yerde böyle.
Her sefer 1 avuç dolusundan fazla akıyor.

Geçmiş olsun KBB'ye giderek baktırmanızı oneririm. Benim genetik olarak burnumda kılacak damarlarım çatlak ve 4 yıl aynı sorunu yaşadım büyüdükçe azalmaya başladı ama hala kanar. Bence de yaktırmayın 3 kere burnumu yaktırdım 2'si çocukken oldu hiçbir işe yaramadı açıkçası kanamayı arttırdı sadece. Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama bence tekrar bir randevu alabilirsiniz olmuyorsa yaktırmayi deneyin isterseniz

Cerrahi müdahale gerekiyor anlaşılan. Peki neden gitmiyorsun?

Gitmediğimi kim söyledi?

Geçmiş olsun KBB'ye giderek baktırmanızı oneririm. Benim genetik olarak burnumda kılacak damarlarım çatlak ve 4 yıl aynı sorunu yaşadım büyüdükçe azalmaya başladı ama hala kanar. Bence de yaktırmayın 3 kere burnumu yaktırdım 2'si çocukken oldu hiçbir işe yaramadı açıkçası kanamayı arttırdı sadece. Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama bence tekrar bir randevu alabilirsiniz olmuyorsa yaktırmayi deneyin isterseniz
17 yaşındayım.Neredeyse her gün (istisnai durumlar hariç) kanıyor.

Doktordan doktora çok fark var maalesef. Bazıları yanlış teşhis koyup hatalı ilacı vermekten dahi çekinmiyorlar. Bu alanda uzman en azından bu sorununuza bir çözüm bulacak hekime görünmeniz gerekiyor. Zaten tekrarlanacak diye bir tedavi yöntemi yok. Bunu diyen doktordan şüphelenirim.

Gitmediğimi kim söyledi?

17 yaşındayım.Neredeyse her gün (istisnai durumlar hariç) kanıyor.
her gün kanıyorsa hiç normal değil. anladığım kadarıyla çok kanıyor bence özel hastaneye gidebilirsiniz, detaylı muayene de olabilirsiniz. Bence ailenize anlatırsanız hak verebilirler size kısa sürede bi doktorla görüşün. ne zamandan beri kanıyor peki

her gün kanıyorsa hiç normal değil. anladığım kadarıyla çok kanıyor bence özel hastaneye gidebilirsiniz, detaylı muayene de olabilirsiniz. Bence ailenize anlatırsanız hak verebilirler size kısa sürede bi doktorla görüşün. ne zamandan beri kanıyor peki
Hatırladığım kadarıyla 7 yaşından beri.
Ama 15 yaşından sonra azıttı.

Hatırladığım kadarıyla 7 yaşından beri.
Ama 15 yaşından sonra azıttı.

İşin ciddiyet seviyesini en iyi siz anlayabilirsiniz hasta olarak. Eğer kanamanın nedenini damar çatlağı vs. olarak biliyorsanız kremler var galiba, tekrar doktora da gidebilirsiniz emin olmak için. Çatlak kesinse bildiğim kadarıyla en sonunda azalıyor kanaması, ergenlik dönemlerimde artmıştı benim de artık neredeyse yok. Ben gene de doktora gitmenizi öneririm geçmiş olsun şimdiden
(ağzım da kan doldu demişsiniz bence daha farklı birşey vardır)

İşin ciddiyet seviyesini en iyi siz anlayabilirsiniz hasta olarak. Eğer kanamanın nedenini damar çatlağı vs. olarak biliyorsanız kremler var galiba, tekrar doktora da gidebilirsiniz emin olmak için. Çatlak kesinse bildiğim kadarıyla en sonunda azalıyor kanaması, ergenlik dönemlerimde artmıştı benim de artık neredeyse yok. Ben gene de doktora gitmenizi öneririm geçmiş olsun şimdiden
Teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı