Buzdolabını kazırken gaz yerini deldim

Egemen 07

Decapat
Yer
Konya/Meram
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T5 V23.3.2

CPU: i5-12450H 8C/12T
GPU: RTX4060 8GB 128BIT
RAM: 32GB DDR4 3200MHz
SSD: 1TB M.2 SSD
Meslek
Grafiker
Buzları kazıyordum bıçak denk geldı tısss ederek gazı saldı. Korkudan şarteli indirip camı ve kapıyı açtım havalandırdım, şimdiyse soğuk suyumu içiyorum. Buzdolabının işi bitti diyen var, buzluk değiştirilip gaz basılır diyorlar. Para olsa dert mi ama işte oldu bakalım.

IMG_20230830_212710.jpg

Son düzenleme:
Buzları kazıyordum bıçak denk geldı tısss ederek gazı saldı. Korkudan şarteli indirip camı ve kapıyı açtım havalandırdım, şimdiyse soğuk suyumu içiyorum. Buzdolabının işi bitti diyen var, buzluk değiştirilip gaz basılır diyorlar. Para olsa dert mi ama işte oldu bakalım.

Bıçak marka modelini merak ettim hocam. :D

Espri bir yana çok ilginç ya insan biraz dayanıklı falan yapar dolabı. Bence tamir edilebilir.

YouTube'da bir tane kel adam vardı keşke o adamı görseydiniz sonu böyle bitmezdi :D

Bıçak marka modelini merak ettim hocam. :D

Espri bir yana çok ilginç ya insan biraz dayanıklı falan yapar dolabı. Bence tamir edilebilir.
Gerçekten şaşırdım buna, nasıl olabilir yahu altıüstü buz kazıyordum bi bıçak bir yere denk geldi diye 15.000tlden olacağim gibi. Zaten işsizim şuan.

Benim bildiğim buzdolabanın iyisi buz yapmaz düzgün soğutması varsa.
Başına bela aramışsın diyelim, olan olmuş.
Bazen Allah yöneltiyor böyle, olan oluyor sonra.

Hocam 15klik buzdolabının buz yapma ihtimali sıfırdir siz yanlış biliyorsunuzdur çok korkmayın.
Eğer eldeki gittiyse yenisini almak 15 bin falan baktımda. O yüzden diyorum.

Bizim derin dondurucuda da kablo ek yerinde gaz kaçağı vardı, usta çağırdık 3K'ya tamir etti bir araştırın hocam tamir olur büyük ihtimal geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı