ByNoGame'de skinler niye ucuz?

Orge026262

Femtopat
Daha fazla  
Ben ByNoGame'den skin alacağım, Steam'de 20 dolar iken ByNoGame'de 8 dolara bulunabiliyor. Niye böyle acaba ve ben fazla almayı düşünüyorum, trade banı yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yemezsiniz ancak doğru skin olduğuna emin misiniz veya steamde baktığınız fabrikadan yeni çıkmış ise bynogamedeki eskimiş falan olabilir ona dikkat ederek alın.

Daha hızlı satmak içindir veya o skini 10 dolara almıştır zamanla 20 dolara yükselmiştir sonrasında 12 dolara satıp kâra geçmek için piyasa fiyatından ucuza satıyordur.

Yemezsiniz ancak doğru skin olduğuna emin misiniz veya Steam'de baktığınız fabrikadan yeni çıkmış ise ByNoGame'deki eskimiş falan olabilir ona dikkat ederek alın.

Hocam örnek olarak ajan söylicem lt.commander ricksaw | nswc seal bynoda 270 TL yani 8 dolara yakın para yapıyor stemden baktığımızda 15 16 dolar. Hatta 20 ye bile var

Stemde fakat daha pahalı

Bu da Steam fiyatı.

Screenshot_2024-05-13-20-17-25-152_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Hocam örnek olarak ajan söylicem lt.commander ricksaw | nswc seal bynoda 270 TL yani 8 dolara yakın para yapıyor stemden baktığımızda 15 16 dolar. Hatta 20 ye bile var

Stemde fakat daha pahalı

Bu da Steam fiyatı.

Eki Görüntüle 2194783
Fiyatlar normal hocam bynogamede ucuz olması gerekiyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı