Caitlyn için Build önerisi

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
Caitlyn oynuyorum şu sıralar ve Build önerisi istiyorum. Çıktığım Build şu şekilde:
Draktharr'ın gece kılıcı.
Aksiyon akımı.
Tahsildar.
Fırtınabiçen.
Kraken katili.
Dominik efendi (tank varsa) / manaveren.
Bu şekilde bir Build çıkıyorum. Ayakkabı genelde pek tercih etmem ancak almam gerekirse de İonia çizmesi alıyorum. Aşağıya son maçımın görselini attım. Bunu normal oyunda da yapmayı düşünüyorum da siz ne dersiniz? İşte şunun yerine bunu çık, şu item daha iyidir pasifi adamları tekliyor vs. dediğiniz bir şey var mı?

Screenshot_2023-06-29-13-42-03-323_com.brave.browser.png

Son düzenleme:
Hocam maçtan maça itemler değişir bunu biliyorsunuzdur zaten o yüzden belli bir item seti oluşturmak yerine maça göre karar verin.

Hocam maçtan maça itemler değişir bunu biliyorsunuzdur zaten o yüzden belli bir item seti oluşturmak yerine maça göre karar verin.
Yaklaşık aynı item setleriyle genelde problem yaşamıyorum. Sadece dediğim gibi eğer tank varsa karşımda dominik efendi alıyorum.

Mesela fırtınabiçen yerine bu heroda x itemi daha iyi gider gibi bir öneri falan varsa iyi olur.

Xayah veya Samira daha iyi üst elolarda Kog'Maw, Kai'Sa, Ezreal ve Jhin tercih ediliyor benim önerim burada Jhin'den yana biraz daha kolay diğer şampiyonlara göre Ezreal mekanik isteyen bir şampiyon Kai'Sa'ya da hakim olman lazım aynı şekilde xayaha da en iyisi Jhin ve Samira olur bence.

Xayah veya Samira daha iyi üst elolarda Kog'Maw, Kai'Sa, Ezreal ve Jhin tercih ediliyor benim önerim burada Jhin'den yana biraz daha kolay diğer şampiyonlara göre Ezreal mekanik isteyen bir şampiyon Kai'Sa'ya da hakim olman lazım aynı şekilde xayaha da en iyisi Jhin ve Samira olur bence.
Samirayı denedim bayağı ve oynayamıyorum. Hedef almam biraz zor oluyor ve ultisini bu yüzden aktif edemiyorum. Stil notu bir türlü S+ yapamadım. :D Jhin oymadım epey ve güzel ama 4 atışta 1 mermi doldurmak gerekiyor bu da işimi azcık yavaşlatıyor. Kai'sa uygun duruyor. Zaten Kai'sa AP+AD'den beslenebilen bir karakter.

Geri
Yukarı