Çakma DS4 vs. orijinal Xbox gamepad

Adem Baba_!23

Hectopat
Şu an Polosmart marka bir DS4 kullanıyorum ve Windows işletim sisteminde olduğum için verim alamıyorum. Xbox 360 kolu alırsam kolayca FIFA vb. oyunlar oynayabilir miyim?

Şu an Polosmart marka bir DS4 kullanıyorum ve Windows işletim sisteminde olduğum için verim alamıyorum. Xbox 360 kolu alırsam kolayca FIFA vb. oyunlar oynayabilir miyim?
Bende orjin Xbox 360 kolu alacaktım kolu bilgisayara bağlamak için linkteki aparattan gerekiyor;

Bütçeniz varsa yeni nesil Xbox kolu alın

Çakma 360 kolu alırsanız onlar USB'li oluyor bağlamak sorun olmaz bir de Polosmart'ı Bluetooth ile mi kullanıyorsunuz aynısı bende var kablo ile sıkıntısız çalışıyor (Bluetooth ile bağlayamadım)

Geçen ay Trendyol'dan aldım FIFA 22 PC versiyon oynuyorum Apex oynuyorum PC de crackli oyunlar var onları dahi elimdeki DualShock ile oynuyorum titremesi ışığı mevcut logoları orijinal kutusu güzel ürün 1. kalite replika öneririm. Link:Dualshock 4

9.nesil Xbox wireless controller akdim özellikle game pass oyunlarında dpad çıldırıyor fifa oynanmıyor.
Bozuk olduğunu düşünüp iade edip farklı rengini aldım aynı sorun hala devam ediyor

Geçen ay Trendyol'dan aldım FIFA 22 PC versiyon oynuyorum Apex oynuyorum PC de crackli oyunlar var onları dahi elimdeki DualShock ile oynuyorum titremesi ışığı mevcut logoları orijinal kutusu güzel ürün 1. kalite replika öneririm. Link:Dualshock 4
Aynısı bendede var fakat benim bluetooth tan çıkıyor 5-10 dk da bir. Kablo ile oynuyorum.

Aynısı bende de var fakat benim Bluetooth'tan çıkıyor 5-10 dk da bir. Kablo ile oynuyorum.

Benim PC de Bluetooth desteği yok. Bluetooth adaptörü taktım yine işe yaramıyor ben de kabloyla oynuyorum zaten herhangi bir problemi yok.

Herhangi bir program kuruyor musun?

Hayır, Steam'in büyük resim modu zaten bunun için Steam içindeki oyunları oynarken büyük resim moduna girip oynuyorum, crackli oyunları dümdüz kullanıyorum işe yarıyor. Windows'u da kullanabiliyorum Spotify da şarkı açıp kapatabiliyorum vs.

Geri
Yukarı