Çalınan Facebook hesabı nasıl kurtarılır?

EnesKys

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 2, 3 yıldır hesabımı kullanmıyorum, bugün çalınmış ve cinsel içerikli mesajlar atıyorlar. Bu hesabı nasıl geri alacağım veya kapatacağım? Adamlara ulaşamadım, zaten hesabın numarası ve e-postası da değişmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman arkadaşlarının Facebook hesabından kendini bulmaya çalış bulursan adamın değiştirdiği adı ve görebiliyorsan e postayı yaz.

E-posta görünmüyor görünse keşke.

Dostum hesabının eski bilgilerini hala Facebook çalışanları görebiliyor.
Buradan yönergeleri izle. Kimliğini falan yükle. En az 2 en fazla 48 saat içerisinde hesabını geri alırsın. Benim de hesabımı çaldılar geri aldım. Bir yerde veri ihlali mi var acaba?

Hocam yapamıyorum yardımcı olun lütfen discorddan vb. platformlardan ulaşabilir misiniz?

Hocam yapamıyorum yardımcı olun lütfen discorddan vb. platformlardan ulaşabilir misiniz?

1703257975670.png

Bu ekrana kadar gelebiliyorum buradan sonra kimliğimi doğrulayacağım bir yer çıkmıyor.

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 2061360

Bu ekrana kadar gelebiliyorum buradan sonra kimliğimi doğrulayacağım bir yer çıkmıyor.
aynı sorunu yaşıyorum herhangi bir çözüm bulabildiniz mi?

Dostum hesabının eski bilgilerini hala Facebook çalışanları görebiliyor.
Buradan yönergeleri izle. Kimliğini falan yükle. En az 2 en fazla 48 saat içerisinde hesabını geri alırsın. Benim de hesabımı çaldılar geri aldım. Bir yerde veri ihlali mi var acaba?

Sağ ol dostum senin sayende aldım geri hesabı e-posta numara şifre her şeyi birden değiştirdiler nasıl yapabiliyorlar anlamış değilim oyunlarım Facebook'a kayıtlı başka nereye kaybedebilirim veya en güvenli yol nedir sence yine çalınırsa?

Geri
Yukarı