Çalınan telefonun konumu nasıl bulunur?

altaybond40

Decapat
Makaleler
1
Sanayide dükkana biri girip Realme C11 2021 telefonu çalmış, Google cihazımı Bul'dan baktığımda 3 gün önceki konumu ve sesi çal dediğimde dakika ilerlemiyor. Polise gittim ama bir şey çıkacak gibi gözükmüyor. Konumu gosteren uygulama, yazılım vs şeyler var mı? Telefonun IMEI'si ve faturası var. 2 hatta içindeydi telefon. Ne yapabiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanayide dükkana biri girip Realme C11 2021 telefonu çalmış, Google cihazımı Bul'dan baktığımda 3 gün önceki konumu ve sesi çal dediğimde dakika ilerlemiyor. Polise gittim ama bir şey çıkacak gibi gözükmüyor. Konumu gosteren uygulama, yazılım vs şeyler var mı? Telefonun IMEI'si ve faturası var. 2 hatta içindeydi telefon. Ne yapabiliriz?
Geçmiş olsun hocam. olay içersinde kamera felan varmıdır ?

Polis SIM karttan bakabilir sadece onu da çoktan çıkarmışlardır zaten maalesef geçmiş olsun.

Huawei olsaydı cevap verebilirdim, Huawei'nin kendi sitesi var ve ordan rahatça yapılabiliyor bu olay.

Geçmiş olsun hocam. olay içersinde kamera felan varmıdır ?
yok, karşınin var oda bozuk. Şans işte

İMEİ çalıntı bildiriminde bulunun en azından İMEİ atıp kullanabilsinler. Eğer farklı birine satarsa haber olsun.
e devlette telefon iletişime kapatılmıştır yazıyordu ama telefonu parçaladılar galiba bir kere açılsa konum alicam ama yok

Arkadaşlar şimdi telefonda açık olan mail hesabına girdim, çalindiktan 3-4 saat giris yapılmış Linux diyor, ondan sonra 3 saat sonra tekrar bir giriş çıkış olmuş, aynı Linux cihaz. Linux bilgisayat isletim sistemi bildiğim kadarıyla. Benim tahminim telefonu kapatıp telefoncuya imei değiştirmeye gitti telefonu açmadan yani sinyal verdirtmeden recovery moddan imei attılar. Şuan cihazda başka imei var benim tahminimce polis bu ip adresinden yeri bulabilir mi? Telefoncuya gitse telefoncunun adresi çiksa bulunur. Adres Turkiye yaziyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı