Çalınmış Ubisoft hesabından Steam bağlantısı nasıl kaldırılır?

jgnitro

Centipat
Birkaç gün önce Ubisoft hesabım çalındı ve o hesap da Steam hesabıma bağlıydı. Bunu nasıl kaldırabilirim? Eğer kaldıramazsam nasıl bir zararı olur? Steam hesabımı da hackleyebilirler mi? Veya Steam hesabımdaki Ubisoft oyunlarını artık oynayamaz mıyım?

Birkaç gün önce Ubisoft hesabım çalındı ve o hesap da Steam hesabıma bağlıydı. Bunu nasıl kaldırabilirim? Eğer kaldıramazsam nasıl bir zararı olur? Steam hesabımı da hackleyebilirler mi? Veya Steam hesabımdaki Ubisoft oyunlarını artık oynayamaz mıyım?
Sadece ubisoft hesabınız çalındıysa tüm hesaplardan çıkış yapıp şifremi unuttum diyerek şifreyi değiştirin.

Sadece ubisoft hesabınız çalındıysa tüm hesaplardan çıkış yapıp şifremi unuttum diyerek şifreyi değiştirin.
Steam üzerinden mi tüm hesaplardan çıkış yapayım?
Not: Aslında birkaç hesabıma aynı anda saldırı olmuştu ama sadece Ubisoft'u kurtaramadım, daha doğrusu açtığım destek talebine hâlâ cevap bekliyorum. Ubisoft'tan olumsuz bir yanıt alma ihtimaline karşı böyle bir konu açtım. "Sadece ubisoft hesabınız çalındıysa" dediğiniz için belirtmek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı