Çalışırken olan özgüvensizlik

gokpeedy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yazlığımızda bir tanıdığın bardakta mısır tezgahı var orada çalışıyorum. En azından tanıdık olduğu için dövme, vurma gibi olaylar olmuyor bu yönden şanslıyım ama şöyle çalışırken bazı sıkıntılarım oluyor. Daha önce hiç çalışmadığım için evden okula, okuldan eve olan bir rutinim olduğu için gerçek hayat ile neredeyse hiç karşılaşmadım. Şimdi ise en azından yarısı ile karşılaştığımı düşünüyorum. Sorunlarıma gelecek olursak şunlar: Mısırı tastan bardağa doğru doldururken dökülmesi, hafiften bir öz güven sorunu(çalıştığım yer eğlenceli bir yer, geceye doğru oyun havaları çalınıyor ve bende hiçbir şey bilmediğim için çekinken, utangaç bir tipe bürünüyorum.) Genel sorunlar bunlar. Ağır geldi gibi, tavsiyeleriniz nedir? 1 haftaya yakın bir süredir çalışıyorum. Yarın tam bir hafta olacak.

O halde iş için orada olduğunuzun farkında olun. Farklı bir yerde iş bulabiliyorsanız işinizi de değiştirebilirsiniz.
İleride ev geçindirmek için mecburi olarak çalıştığınızda da mı kibarlık yapacaksınız?

O halde iş için orada olduğunuzun farkında olun. Farklı bir yerde iş bulabiliyorsanız işinizi de değiştirebilirsiniz.
İleride ev geçindirmek için mecburi olarak çalıştığınızda da mı kibarlık yapacaksınız?
Onu o zaman düşünmek lazım, öyle oyun havası eşliğinde büyümedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı