Call of Duty 4 Modern Warfare Türkçe yama

kereemsyn

Centipat
Yer
Niğde
Daha fazla  
Call of Duty 4 Modern Warfare için Türkçe yama arıyorum. İnternetten videolara falan baktım oyuna her zaman dosya konumundan giriliyormuş. Onun dışında kullanabileceğim Türkçe yama önerir misiniz? (Kurulumunu nasıl yapıldığını söylerseniz daha iyi olur.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben burada anlatsam karışır ama videoda çok net anlatmış. Setup şeklinde bir Türkçe yama yok diye biliyorum bu oyunda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben burada anlatsam karışır ama videoda çok net anlatmış. Setup şeklinde bir Türkçe yama yok diye biliyorum bu oyunda.

E oyuna türkçe.bat dosyasından girin diyor her zaman oradan mı gireceğim oyuna.

Oyun yine Steam'den açılıyor. Cracli oynuyormuş gibi hissettirme kısmını hiç anlayamadım.

@kereemsyn araştırmalarım sonucu sizin için daha uygun bir Türkçe yama buldum.

Önceki yama gibi bu da OyunÇeviri'ye ait. Sitede kurulum aşamaları yazıyor. Sizi crackli oynama hissiyatından da kurtaracaktır.

Son düzenleme:
Oyun yine Steam'den açılıyor. Cracli oynuyormuş gibi hissettirme kısmını hiç anlayamadım.

@kereemsyn araştırmalarım sonucu sizin için daha uygun bir Türkçe yama buldum.

Önceki yama gibi bu da oyunçeviri'ye ait. Sitede kurulum aşamaları yazıyor. Sizi crackli oynama hissiyatından da kurtaracaktır.

Tamam çok teşekkür ederim oyuna türkçe.bat yoluyla giriliyordu o sorunu çözdüm ilgin için teşekkür ederim.

Korsanmış gibi oynamanız ne değiştiriyor ki? Alt tarafı farklı oyun dosyasını açarak gireceksiniz. Bu kadar duyarda fazla bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı