Call of Duty : Ghosts hikaye kısmı nasıl

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
İyi geceler herkese. Sorum şudur. Bu oyunu alacağım eninde sonunda. Ama çoğu yerde COD hayranları da dahil oyun hakkında kötüleme de bulunmuşlar. Ama ben yinede merak ediyorum, aramızda Ghosts'u oynamış olan var mı? Fikirleri neler? Grafik falan faso fiso bana anlatmayın. Oyunun hikayesi falan nasıl olmuş? İyi yedirebilmişler mi?

Ve multiplayer. Eğlendiriyor mu? Yani Black Ops II Multiplayer fena değildi. Oynanışın yine hızlı olduğunu gördüm. Bu sorun değil. Fikirleriniz neler? Yanlış hatırlamıyosam Mevsres hem Ghosts'u hemde BF4'ü ön sipariş vermişti?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de çok merak ediyorum hikayeyi, almayı düşündüm ama BF'den kat be kat pahalı, neden bu kadar pahalı yapıyorlar şu oyunu anlamıyorum. MW3'ün "cd key"ini 40 TL ye almıştım bunun bulamadım o fiyata ancak 100 lira üstü var. Neyse bari senaryoyu görelim şimdilik yeter.

Ben de çok merak ediyorum hikayeyi, almayı düşündüm ama BF'den kat be kat pahalı, neden bu kadar pahalı yapıyorlar şu oyunu anlamıyorum. MW3'ün "cd key"ini 40 TL ye almıştım bunun bulamadım o fiyata ancak 100 lira üstü var. Neyse bari senaryoyu görelim şimdilik yeter.
Bazı yabancı sitelerde 35'idi preorder'ı

Ben ön sipariş vermiştim. Raşit sana şu kadarını söyleyeyim. Ben COD taraftarıyım. Ghost'un senaryoyu hiç oynamadım. Direk multiplayer olarak atladım içine. Black Ops 2 yi de multiplayer baya oynamıştım. Bana göre BO2 multiplayer daha zevkliydi. Bence pek olmamış oyun. İlk defa COD'u multiplayer olarak pek beğenmedim.

Ama benim laptop da mı var problem tam anlayamadım. Battlefield 4 bile medium da kasma yokken, Ghost'da en düşük ayarlarda bile kasmalar yaşıyorum bu beni çok üzdü. GT 635m ekran kartı var laptop da.

Ya rusyanin key sitelerine de baktim ama orda bile $35 di.

Ağustos ayında oyun Rusya da ön sipariş ile 20$ civarındaydı. Bu fiyat Steam üzerindeki fiyatı. Fakat VPN ile bile Steam'e giremiyorsunuz. En azından Rusya üzerinden giremiyorsunuz. Ben Rusya'dan yaklaşık 10 tane oyun aldım , Türkiye'ye geldiğim zaman açılmadılar. Steam'e ancak VPN ile Makedonya'ya bağlanarak bağlanabilirsin. Fakat o zaman da fiyatlar dolar kurundan oluyor ve bir faydası olmuyor. Tek çare Rusya'ya giden bir tanıdıktan oyunu istemek. Açmak için yine VPN gerekiyor fakat. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı