Call of Duty gibi yüksek oyunlar kaldırma

SaykoKarter

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bilgisayarım Call of Duty gibi oyunlar kaldırır mı?

Sistem Özellikleri;
Windows 7 Home Premium SP1
Intel Core i3-2350M CPU 2.30 GHz 2,30 GHz 6,00 GB RAM 64 bit
ekran kartı Intel Hd Graphics 3000

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinin ekran kartını yazmışsınız ve işlemci modelinde "M" olduğuna göre dizüstü bilgisayar. Diğer ekran kartı nedir?

Zaten Ben Modern Warfere3 oynamak istiyorum. @sergun26 arkadaşım, diğer ekran kartı Geforce GT 520M.

Intel HD Graphics 3000, Modern Warfare 3 altını kaldırıyorsa, Geforce GT 520M ile Modern Warfare 3 üstü kaldırır mı?

Bu ekran kartları orta mı çok mu düşük?

İşlemcinin ekran kartını yazmışsınız, ve işlemci modelinde "M" olduğuna göre dizüstü bilgisayar. Diğer ekran kartı nedir?
Geforce gt520m modeli ve blur oynunu kaldırır mı modern warfere 3 ün üstünü kaldırır mı ve çok ısınma yaparmı

Windows 8.1 kurabilir miyim? Özelliklerim uyuyor mu?

Zaten Ben Modern Warfere3 oynamak istiyom ... sergun26 arkadaşım diğer ekran kartı Geforce gt520m

Geforce gt520m ile modern Warfare 3 üstü kaldırırmı... Intel Hd Graphics 3000 modern warfere 3 altını kaldırıyorsa

Ve bu ekran kartları orta mı çok mu düşük

Geforce gt520m modeli ve blur oynunu kaldırır mı modern warfere 3 ün üstünü kaldırır mı ve çok ısınma yaparmı

windows 8.1 kurabilirmiyim özelliklerim uyuyor mu
Diğer parçalarınızı da kontrol edin, sürücüler çıkmış ise sisteminiz rahat çalıştırır bence.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı