Call of Duty Mobile hakkında ne düşünüyorsunuz?

467597

Hectopat
Arkadaşlar zaman geçirmek için oyun arıyordum, her şeyi denedim. PUBG, Mobile Legends, Wild Rift, PES 2020, fakat hiçbiri CoD kadar sarmadı beni. Oyun telefon da adeta su gibi akıyor, koşma animasyonu bile çok güzel geldi bana. Mobil olarak değerlendirirsek mükemmel bir oyun bence, tabii ki bunlar benim şahsi düşüncelerim. Konuyu açma sebebim sizin de bu oyun hakkında düşüncelerinizi merak etmem, aşağıya yazabilirsiniz, kıyaslamak vs. serbest.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar zaman geçirmek için oyun arıyordum, her şeyi denedim. PUBG, Mobile Legends, Wild Rift, PES 2020, fakat hiçbiri CoD kadar sarmadı beni. Oyun telefon da adeta su gibi akıyor, koşma animasyonu bile çok güzel geldi bana. Mobil olarak değerlendirirsek mükemmel bir oyun bence, tabii ki bunlar benim şahsi düşüncelerim. Konuyu açma sebebim sizin de bu oyun hakkında düşüncelerinizi merak etmem, aşağıya yazabilirsiniz, kıyaslamak vs. serbest.

Call of Duty'in Mobile çıkması çok saçma bir şey yani insanların yarısı o oyunu hileli oynuyor çok saçma.

Call of Duty'in Mobile çıkması çok saçma bir şey yani insanların yarısı o oyunu hileli oynuyor çok saçma.
Aslında daha yeni oynamaya başladım, daha karşılaşmadım o tarz bir durumla.
Asyalıların PUBG Mobile gibi batırdıkları bir oyun. Erkeğe pembe anime kızı kostümü giydirmek ne yahu 😂
Bunu da ilk defa duyuyorum.

Bence tam bir fiyasko. Bir kere oynadım ama ilk oyunumda 2 tane hileli oyuncuya denk geldim. Tabii artık bütün bu tür oyunlarda bir sürü hile var, bence mobil için en iyi oyunlar birisi. Kıyaslasam Free Fire ile kıyaslarım ikisi de güzel ama benim tercihim Free Fire olur.

Çıktıktan birkaç ay sonra 20.seviyeye geldiğim halde hala botlarla oynuyordum. Hala bot çok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı