Call of Duty: Modern Warfare II Multiplayer, 13-20 Eylül Tarihleri Arasında Oynaması ücretsiz

Call of Duty MWII Season 05 Reloaded'in başlamasıyla beraber oyun 13-20 Eylül tarihleri arasında ücretsiz oldu. Oyun PC (Battle.net, Steam), Xbox ve PS platformunda şu an ücretsiz oynanabilir. Ücretsiz erişim, 11 farklı oyun modu ve 12 harita ile sınırlı. Bu sefer farklı olan şey ise 13-20 Eylül tarihleri arasında oyunu sadece 2.5 saat süreyle oynayabileceksiniz, yani maçlarda geçirdiğiniz vakit üzerinden 2.5 saat süreniz sayılmaya başlayacak, süreniz dolduktan sonra bir daha erişemeyeceksiniz. Oyunu deneyip satın almak isteyen arkadaşlar oynayabilirler. Oyunun son gelen zamlarla beraber standart paketi indirimle 999 TL oldu. Muhtemelen oyunun son ücretsiz erişim hakkı, bundan sonra MWIII çıkacağı için bir daha ücretsiz yapmazlar.

Battle.net'te Vault Edition 898 lira gibi bir şeydi, gidin oradan alın deneyip beğenirseniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyuna zaten sahip olduğum için detaylı bakamıyorum şu an, internette de bir şey bulamadım. Normalde ücretsiz olduğu zaman indirme sayfasına ücretsiz olarak belirtiliyordu. Oyunun da açıklamaya göre şu an çoktan ücretsiz olmuş olması lazım. Warzone 2.0'ı indirmeyi deneyin belki onun üzerinden giriliyordur.

Geri
Yukarı