Call of Duty neden kötü bir seri?

RK800

Picopat
Piyasada kat be kat daha iyi oyunlar olmasına rağmen (örneğin Wolfenstein serisi)
Bu "siper al canın iyileşsin sonra tekrar vur" mevzusuna zorlayan
Yediğin her kurşunda seni yukarı fırlatan ve ekranı ebru sanatına dönüştüren
Ruhsuz military dude brolarla "Rus vuruyoz yeaa" gırgırını yapan
Kötüyüm ben "ahahaha" mevzusundan ibaret villian dayılardan
Ragdoll yoksunu yara almayan düşmanlardan
CS2 kadar inventoryden ibaret oyundan
Kim zevk alıyor?
Ben almıyorum, eskiden oynardım ama bu tür bir "genre"dan daha fazla beklentim olduğundan eminim.
Siz keyif alıyorsanız sorun değil ama ilk çıkanlar bile zamanında keyifli gelmezdi benim için.
Son oyunlara verilen emeğin (hikaye modu için konuşuyorum)10 dolar bile etmeyeceğini rahatlıkla söyleyebilirim.
Fikirleriniz varsa çekinmeyin anlatın:)

images.jpeg

Her zaman savaş oyunlarını çok sevmiştim CoD eski oyunları cidden atmosferi güzel ama son çıkan oyunlar bayağı kötü klasik Amerikan güzellemesi oyuna gir Amerika'da asker ol dağdaki teröristlerle anlaşma yap sonra kötü adamlar hep Rusya veya Çin olur onları vur sonra Amerika özgürlük dağıtıyor hiç Amerika'yı eleştirmiyor Battlefield her konuda daha iyi bana göre CoD'dan.

Her zaman savaş oyunlarını çok sevmiştim CoD eski oyunları cidden atmosferi güzel ama son çıkan oyunlar bayağı kötü klasik Amerikan güzellemesi oyuna gir Amerika'da asker ol dağdaki teröristlerle anlaşma yap sonra kötü adamlar hep Rusya veya Çin olur onları vur sonra Amerika özgürlük dağıtıyor hiç Amerika'yı eleştirmiyor Battlefield her konuda daha iyi bana göre CoD'dan.

Amerikan askerlerini oynuyoruz mecbur Amerika güzellemesi yapacak

COD serisinin son oyunlarında hikaye güzel değil orası doğru ama oynanış ( Özellikle MW 2019 ) anlamında bence güzeller.

Benim için CoD 2, MW1 ve CoD 5 dışındakiler güzel değil. Hele CoD 2 Tunus haritasında multide az bilek çürütmedik internet cafelerde 😁

Geri
Yukarı