Call of Duty serisinin PC sürümü nereden uyguna satın alınır?

Electronic Arts üyeliği ile oynanabiliyor diye biliyorum.

Oyun açıklamalarına dikkatli bakın.
Bildiğim kadarı oradaki tüm Cod'lar PC desteği yok. Bazılarına var.
PC desteği için Steam'a bakabilirsiniz.

1714336447756.png

Electronic Arts üyeliği ile oynanabiliyor diye biliyorum.

Game Pass ile mi alınır diyorsunuz?

Oyun açıklamalarına dikkatli bakın.
Bildiğim kadarı oradaki tüm CoD'lar PC desteği yok. Bazılarına var.
PC desteği için Steam'a bakabilirsiniz.

Eki Görüntüle 2181355

Bazılarında Xbox konsoluyla PC oyunları birbiriyle çalışıyor diye düşünmüştüm. Xbox anyway olması lazım o bunu destekliyor mu diye merak etmiştim.

Game Pass ile mi alınır diyorsunuz?

Bazılarında Xbox konsoluyla PC oyunları birbiriyle çalışıyor diye düşünmüştüm. Xbox anyway olması lazım o bunu destekliyor mu diye merak etmiştim.
Yok hocam. Şu an için bazı Cod'larda PC desteği yok.
Ama zamanla açarlar diye düşünüyorum. Beklerseniz Game Pass üyeliği alıp uygun maliyetle oynayabilirsiniz seriyi.

Steam'a bakarsanız orada tüm serinin olma ihtimali var.

Yok hocam. Şu an için bazı CoD'larda PC desteği yok.
Ama zamanla açarlar diye düşünüyorum. Beklerseniz Game Pass üyeliği alıp uygun maliyetle oynayabilirsiniz seriyi.

Steam'a bakarsanız orada tüm serinin olma ihtimali var.

Orada da dolar bazlı olduğu için oyunlar maalesef pahalıya geliyor şimdilik Microsoft Store mağazasından call of duty®: Infinite warfare - digital legacy Edition bu seriyi alacağım. Daha da uyguna satan Call of Duty serisini zor diye düşünüyorum.

Orada da dolar bazlı olduğu için oyunlar maalesef pahalıya geliyor şimdilik Microsoft Store mağazasından call of duty®: Infinite warfare - digital legacy Edition bu seriyi alacağım. Daha da uyguna satan Call of Duty serisini zor diye düşünüyorum.
Şu anda Steam'da Cod'lar için indirimler mevcut. Ama dediğiniz gibi dolar olunca, indirimde olsa bile fiyatlar epey uçuk oluyor ;)

Geri
Yukarı