Canım sıkkın

Bu kız elbet bir gün biriyle ilişki yaşayacaktır. Ve o kişi siz olmayınca da üzüleceksinizdir.
Kızın ailesinin yaptığı çok yanlış. Size tavsiyem o kızla tekrar anlaşıp uzlaşmanız.
Kızın yerinde olsaydım sizinle tekrar eskisi gibi olmaya çalışırdım. Kız direkt ailesi kızınca korkmuş belli o yüzden direkt ilişkiyi bitirmek istemiş. Kızla tekrar konuşun olmazsa da olmaz hocam çok kafanızı sıkmayın. Ama bu kız elbet biriyle ilişki yaşayacaktır. O kişi de siz olun.

Tekrar barışmak çok zor artık kimle konuşuyor ne yapıyor her şeyini kontrol ediyor ailesi başka şehre gitmemde buna bir engel olacaktır elbet.

Tekrar barışmak çok zor artık kimle konuşuyor ne yapıyor her şeyini kontrol ediyor ailesi başka şehre gitmemde buna bir engel olacaktır elbet.

Başka şehre mi taşınıyorsunuz? Taşınıyorsanız tek çare internet üzerinden konuşmak ama ailesi de sürekli kontrol ediyorsa yapacak bir şey yok. Kızın şifre koyması falan lazım ya da ailesi bu baskıcılığından vazgeçmesi lazım.

Sanırsın ki prenses yetiştiriyolar.

Arkadaşlarımla bir şeyden bahsetmiyoruz aslında. Onlarda fitness yapıyorum konu orada gene.
Nasıl yani? Kızla mı?

Başka şehre mi taşınıyorsunuz? Taşınıyorsanız tek çare internet üzerinden konuşmak ama ailesi de sürekli kontrol ediyorsa yapacak bir şey yok. Kızın şifre koyması falan lazım ya da ailesi bu baskıcılığından vazgeçmesi lazım.

Sanırsın ki prenses yetiştiriyolar.
Öyle demeyin. Her türde aile ve insanlar var artık. Hem devir de malum, bin bir huyda erkekler var.

Anlıyorum ki herkesin canı birbirinden sıkkın. Nasıl düzeliriz be usta.

Artık birşeylerin son bulması lazım emin olun ki her şey üst üste gelmese bir şekilde düzelebiliriz artık kabullenmemiz lazım.

Anlıyorum ki herkesin canı birbirinden sıkkın. Nasıl düzeliriz be usta.

Ülkecek canımız sıkkın zaten. Herkesin derdi var.

Öyle demeyin. Her türde aile ve insanlar var artık. Hem devir de malum, bin bir huyda erkekler var.

Hocam demiyelim demiyelim de nereye kadar yani. Özgür bir ülkede yaşıyoruz ve bildiğiniz üzere Türk aile yapısının artık değişmesi lazım. Özgürlüğümüzü kısıtlamaktan başka yaptıkları yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı