Satılık Canon 650D Ve Ekipmanlar

yko34

Kilopat
1 sene önce almış olduğum Canon makinemi satıyorum.

• Canon 650D body
  • Canon 18-55MM İS 3 (USM kapağı ile verilecektir.)
  • Canon 55-250MM İS 2
  • Canon 50MM 1.8 İS 2
  • Sony UV filtre (50MM için)
  • Hama UV filtre (55-250MM için)
  • Canon 650D uyumlu battery grip (Pil ve batarya girişli rayları mevcuttur.)
  • 1 Adet batarya
  • 1 Adet şarj aleti
  • 1 Adet araç şarj kiti
  • 1 Adet kova parasoley
  • 1 Adet vidalı yaprak parasoley
  • 1 Adet yedek vizör
  • 1 Adet 2+1 çanta
  • 1 Adet dokunmatik ekran jelatini

Makine, filtre ve lenslerin kutuları mevcuttur. Lenslerin 1 seneden fazla garantisi mevcuttur. Makinenin ise garantisi bitmiştir, dükkan garantisi mevcuttur.

Fiyat için: 05388398827 Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz. Mobilden ilan verdiğim için resimleri yükleyemedim. Whatsapp'tan isteğe göre yollayabilirim. Aklımdaki fiyat 2800 TL'dir. Makineyi aldığımdan beri maksimum 2 ay kullanmışımdır. Lensler ve makine kozmetik olarak sıfır gibidir. Herhangi bir çiziği mevcut değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim FB'de Ân'ı Yakala Fotoğraf Çarşısı diye bir grup var fotoğraf makinesi vb. şeylerim alım satımı için. Diğer yerlere göre daha çok fotoğrafla ilgilenen insanlar olduğu için ürününü satman kolaylaşır. Oraya da ilan koymanı öneririm, hayırlı satışlar.

Kardeşim FB'de Ân'ı Yakala Fotoğraf Çarşısı diye bir grup var fotoğraf makinesi vb. şeylerim alım satımı için. Diğer yerlere göre daha çok fotoğrafla ilgilenen insanlar olduğu için ürününü satman kolaylaşır. Oraya da ilan koymanı öneririm, hayırlı satışlar.
Çok sağolun koydum. Ama hala ses seda yok makine piyasası ölmüş. :) 3-4 bin TL'ye topladığım makine şimdi maksimum 2-3 ediyor.

Geri
Yukarı