Canon powershot SX540HS nasıldır?

Ardaack

Decapat
Daha fazla  
Resimde gördügünüz Canon powershot SX540HS kompakt kamerayı buldum 50xoptik Zoom, wifi/NFC, 20MP ve Full HD 60 FPS kayıt alma, benim direk dikkatimi çeken özellikler bunlar oldu çogu araştırdıgım kamerada yok bu kameranın çekimi falan nasıl olur ve sizce bunun gibi kompaktmı almalıyım yoksa Canon EOS 650D, 600D, 1000D gibi DSLR mı bakmalıyım?

Fotoğraf konusunda gündüz çekimlerinde tatmin eder ama gece çekimlerinde başarısız bir cihaz. Video kalitesi zaten çok düşük.. Fotoğraf için kesinlikle en az DSLR, video çekimi için ise aynasız fotoğraf makinesi almanız daha iyidir. Belirttiğiniz DSLR cihazların da video performansı iyi değil ama fotoğraf anlamında SX540'a göre çok daha iyi iş çıkartır.

Fotoğraf konusunda gündüz çekimlerinde tatmin eder ama gece çekimlerinde başarısız bir cihaz. Video kalitesi zaten çok düşük. Fotoğraf için kesinlikle en az DSLR, video çekimi için ise aynasız fotoğraf makinesi almanız daha iyidir. Belirttiğiniz DSLR cihazların da video performansı iyi değil ama fotoğraf anlamında SX540'a göre çok daha iyi iş çıkartır.

Anladım yorumunuz için çok teşekkür ederim, dediginiz gibi DSLR'a bakacagım.

Geri
Yukarı