Canva uygulaması bir anda kayboldu

BeratDGN

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, masaüstümde Canva uygulaması yüklüydü fakat bilgisayarımda bazı anormal olay olduğundan sonra canva uygulaması beyaz kağıt olarak gözükmeye başladı ve canva.exe öğesi değiştirilmiş demekte. Yaşadığım olay ise Discord hesabına VPN'le token üzerinden giriş yaptıktan sonra bir anda mouse kontrolumu kaybedip sekmeleri vs. kapatmaya başladı bende direkt bilgisayarı yeniden başlattım. Ardından Kaspersky indirdim tam tarama yaptım ve bir şey çıkmadı. Yardımcı olur musunu?

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    66,1 KB · Görüntüleme: 9
Merhaba, masaüstümde canva uygulaması yüklüydü fakat bilgisayarımda bazı anormal olay olduğundan sonra canva uygulaması beyaz kağıt olarak gözükmeye başladı ve canva.exe öğesi değiştirilmiş demekte. Yaşadığım olay ise Discord hesabına VPN'le token üzerinden giriş yaptıktan sonra bir anda mouse kontrolumu kaybedip sekmeleri vs. kapatmaya başladı bende direkt bilgisayarı yeniden başlattım. Ardından Kaspersky indirdim tam tarama yaptım ve bir şey çıkmadı. Yardımcı olur musunu?

Malwarebytes ile tarayın. Bu sırada Kaspersky güvenlik duvarı üzerinden bilinmeyen tüm uygulamaların internet bağlantısını kesin.

Kaspersky şu aralar cidden kötü herkes aynı şeyle konuyu açıyor. “tarama yaptım virüs bulmadı” diye. Bir de Malwarebytes ile tarıyor bir bakıyor bilgisayar virüs cehennemi.

Geri
Yukarı