Çarpım tablosu uygulaması önerisi

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Carpim tablosunu ogrenmeye pekistirmeye yardimci olan ve soru soran uygulama yukledim ve bilmiyorsaniz size de oneririm, ogrenmeye calisiyorum. 24 saat boyunca kagittan veya kitaptan tabloya bakmayacagimiza gore telefonu da elimize aliyoruz ve aldigimiz zaman da bunu yapmak pekistiriyor ve ozellikle iyi tarafi sorulu da soruyor, amac sadece tabloyu gostermek degil. Birkacini denedim, bu hosuma gitti, alt kisimlarda cikiyordu arama kisminda.

İlkokulda çarpım tablosunu tam ezberleyemedim diye dayak atıp bir de evde 10 kere baştan yazma ödevi vermişti hocamız. O gündür çarpım tablosunu unutmuyorum.

İlkokulda çarpım tablosunu tam ezberleyemedim diye dayak atıp bir de evde 10 kere baştan yazma ödevi vermişti hocamız. O gündür çarpım tablosunu unutmuyorum.

Keske bana da yapsaydi. Dayak tartisilir bu travma da yapabilir ezberlememe gibi ama dayaga okay derdim ilkokulda ogrenseydim ben de.

12'lere kadar gosteren tablolar da var. 10'lara kadar ezberlemekten daha fazlasi mi lazim?

Keske bana da yapsaydi. Dayak tartisilir bu travma da yapabilir ezberlememe gibi ama dayaga okay derdim ilkokulda ogrenseydim ben de.

12'lere kadar gosteren tablolar da var. 10'lara kadar ezberlemekten daha fazlasi mi lazim?

10'lara kadar ezberleyip üstüne de biraz soru çözersen zaten 12leri falan kafadan yaparsın oturup ezberlemene gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı