Casper CS-VSD4712B nasıldır?

Cugulu

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Hemşire Yardımcılığı
Arkadaşlar 2000 TL gibi bir bütçem var. Casper CN VSD4712b modelini almayı düşünüyorum. Laptopta i7 4712mq, GT940M, 8GB RAM, 1TB HDD var. Sizce güncel oyunları hangi ayarlarda oynatır? Ve kaç yıl işimi görür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Marka olarak Casper onermem. Biraz arastirirsan ayni ozelliklerde Asus marka bir bilgisayar bulursun. Hem tasarimi daha guzel olur hem daha dayanikli olur hem de daha hafif olur.

Casper önermem. Başka markalara yönelmeni tavsiye ederim. Eğer oyun için düşünüyor isen toplama sistem daha iyi olur. İleriye dönük takviye imkanın olur.

Özellikler iyi ama Casper alma. Ben aynı kasayı kullanıyorum normal kullanışlarda sıkıntı yok ama oyunda en düşük oyun bile olsa ısınma yapıyor. CS GO ısınmadan bazen donmalar oluyor. Sakın Soğutucu ile kullanırım bakım yaparım deme olmaz, olmuyor yani. Menteşesi ilk başa göre baya yumuşadı sıkıntılar var yani. Parana yazık etme. Alma pişman olursun. İlk başlarda bir şey olmuyor ama 2-3 hafta sonra pişman olmaya başlarsın ve uzun dönem pişmanlık çekersin.

Marka olarak Casper onermem. Biraz arastirirsan ayni ozelliklerde Asus marka bir bilgisayar bulursun. Hem tasarimi daha guzel olur hem daha dayanikli olur hem de daha hafif olur.

Dediğiniz üzere internette araştırma yaptım ama öyle bi laptop bulamadım.

Özellikler iyi ama Casper alma. Ben aynı kasayı kullanıyorum normal kullanışlarda sıkıntı yok ama oyunda en düşük oyun bile olsa ısınma yapıyor. CS GO ısınmadan bazen donmalar oluyor. Sakın Soğutucu ile kullanırım bakım yaparım deme olmaz, olmuyor yani. Menteşesi ilk başa göre baya yumuşadı sıkıntılar var yani. Parana yazık etme. Alma pişman olursun. İlk başlarda bir şey olmuyor ama 2-3 hafta sonra pişman olmaya başlarsın ve uzun dönem pişmanlık çekersin.

Benim için performansı önemli oyun kasmadığı sürece ısınmasında bir problem yok. Sağlam bir laptop soğutucumda var. Ve yaşadığımız yer aşırı soğuk ısınacağını hiç sanmıyorum.

Casper önermem. Başka markalara yönelmeni tavsiye ederim. Eğer oyun için düşünüyor isen toplama sistem daha iyi olur. İleriye dönük takviye imkanın olur.

Malesef sadece laptop alabilirim. Bu laptop beni uzun süre yanlız bırakmamalı. Bütçe en fazla 2200tl ve ileride 8gb ram takviyesi yapabilirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı