Casper Excalibur G870.1245-DVB0X RTX 4060 laptop alınır mı?

Bütçe
24000

Scarface1

Decapat
Daha fazla  
Casper düzeldi deniliyor bu laptop alınır mı? Yazan özellikler güzel ama verim alabilir miyiz? Ses çok çıkar mı Casper'dan?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-04-19-03-49-38-630_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2023-04-19-03-49-38-630_com.facebook.katana.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 149
Aga fiyatı iyi gözükse de sana eksi olarak şunları sayabilirim
Casper dandiktir.
İşlemcisi : Lol gibi oyunlarda 60fps ye kadar düşürebilir seni tf lerde

Casper düzeldi deniliyor bu laptop alınır mı? Yazan özellikler güzel ama verim alabilir miyiz? Ses çok çıkar mı Casper'dan?
Hocam casper almanızı tavsiye etmem. Alacaksanız Lenovo Legion, Msi veya Asus Rog alın rahatınıza bakın. Alırken yine araştırın tabiki. Körü körüne gidip de atıyorum Asus rog dan ürün almayın.

Benim kuzen de araba alacağım diye laptoptan kısacağım, deneyeceğim şansımı dedi ve 11600H'ya da 11700H 3050 Casper aldı. FPS düşmesi, ısınma gibi sorunu vs yok. Valorant için aldı. Geçen Hogwarts almış. Onu oynuyormuş DLSS'le onda da alev alev bilmem ne sorunu yok. Belki kalite standartları sabit değildir. Birisine iyi, ikisine kötü gidiyordur bilemiyorum ama gördüğüm için ben almayı düşünürüm. Bence varsa sorunlarından bir tanesi cihazda USB vb portlar resmen yok denecek kadar az. İkincisi de throotlestop çalışmıyor. Kilitli.

Doğalgaz kesildiyse neden olmasın😀

Benim kuzen de araba alacağım diye laptoptan kısacağım, deneyeceğim şansımı dedi ve 11600H'ya da 11700H 3050 Casper aldı. FPS düşmesi, ısınma gibi sorunu vs yok. Valorant için aldı. Geçen Hogwarts almış. Onu oynuyormuş DLSS'le onda da alev alev bilmem ne sorunu yok. Belki kalite standartları sabit değildir. Birisine iyi, ikisine kötü gidiyordur bilemiyorum ama gördüğüm için ben almayı düşünürüm. Bence varsa sorunlarından bir tanesi cihazda USB vb portlar resmen yok denecek kadar az. İkincisi de throotlestop çalışmıyor. Kilitli.

Bilgisayarı ne zaman aldı

Yeni konular

Geri
Yukarı