Casper Excalibur alınır mı?

Ben çok kullandım ve rezaletti. Özellikle notebook konusunda ısınma sorunundan dolayı parça ömrü tek başına 6 yılken 2 yıla düşüyor. Excalibur olmasının bir farkı yok bence.

Soğutması kötü gibi gözüküyor. Açıkçası parasını hak edermi daha önceden Casper kullanmış birisi olarak denemek lazım diyorum her ne kadar içime sinmese de.

Soğutması kötü gibi gözüküyor. Açıkçası parasını hak edermi daha önceden Casper kullanmış birisi olarak denemek lazım diyorum her ne kadar içime sinmese de.
Exper kötü marka galiba ben onun pcsini almıştım daha doğrusu alınmıştı ama beni 7 yıl bozulmadan idare etti. Önyargıyı kırdım başımıza ne gelirse artık canınız sağ olsun bi kazık yedik ama hayırlısı :D

Soğutması iyi tabi bunu 2 aylık kullanım için söylüyorum sorun çıkarırsa iade edicem hp alıcam :D.

Ön yargı, ona bakarsanız ben aldım 1.5 yıldır kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım. Markaların pek önemi yok çünkü RAM ve harddisk harici hepsi aynı işlemci ve ekran kartını kullanıyor. Bir de dış görünüş değişiyor o kadar. Hepsinin kullandığı parça aynı, 6 ayda bir termal macun değiştiriyorum canavar gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Casper laptop kullanıyorum tavsiye etmem ama dersen ki ben doğalgaz yakmayacağıım al bunu ısın evde bu sayede doğalgaz faturası da ödemiş olursun.

Bende şu anda Casper Excalibur G500 modeli var. R6 ultra ayarlarda 60 FPS aliyorum. Kısacası öneririm.

Excalibur G650 kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım. Cihaz gayet serin çalışıyor.
Usta bilmiyorum bende mi sıkıntı var 3-4 ay oldu alalı ölü piksel vardı herhangi bi işlem yapmadan bilgisayarda donmalar oluyordu ve ısınıyordu. FPS dropları oluyordu, yolladım servise yenisiyle değiştirdiler gelen cihazda da ölü pikselin dışında her şey aynı. Sende böyle problemler var mı yoksa kullanımda mı bi sıkıntı var yardımcı olabileceğin bir konu var mı? Müşteri hizmetleriyle tartışmaktan bıktım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı