Casper Excalibur G770 RAM önerisi

yiğit17893

Femtopat
Daha fazla  
8 GB RAM kullanıyorum. 32 GB (16+16) çift slot RAM'e geçmek istiyorum. Boşta 1 slot var. Kontrol ettim. CPU-Z değerleri ekteki gibidir. Seçtiğim RAM'larin Dual band veya Single band olması sorun yaratır mı? Dual band 32'ye geçirsem sistem kaldırır mı? Bana bu konuda yardımcı olabilecek var mıdır?

Seçtiğim ürün linki:Amazon.com.tr

Dosya Ekleri

• 2.JPG
    2.JPG
    46,9 KB · Görüntüleme: 10
  • 3.JPG
    3.JPG
    60,9 KB · Görüntüleme: 11
  • 1.JPG
    1.JPG
    54,7 KB · Görüntüleme: 13
Attığınız RAM'ler iyi alabilirsiniz.

Hocam 2x16 gb bellek 4700 lira hemde dual band yanlış görmüşsünüz galiba

Attığınız RAM'ler iyi alabilirsiniz.
Dual olması anakarta sorun çıkartmaz eminiz demi normalde single band var eski bandda ondan çekiniyorumda

Hocam 2x16 GB bellek 4700 lira hem de Dual band yanlış görmüşsünüz galiba

Dual olması anakarta sorun çıkartmaz eminiz değil mi normalde Single band var eski bandda ondan çekiniyorumda

Hocam hala pahalı benim attığım 2. linkte 2500'e 32 GB alabiliyorsunuz ve Dual channel olması Anakarta sorun falan çıkartmıyor dediğim gibi aynı laptopa sahibim.

Hocam hala pahalı benim attığım 2. linkte 2500'e 32 GB alabiliyorsunuz ve Dual channel olması Anakarta sorun falan çıkartmıyor dediğim gibi aynı laptopa sahibim.
Tamamdır hocam teşekkür ederim fiyat açısından sizin dediğiniz şekilde yaparım fakat single ranktan dual ranka geçebilirmiyim peki bu uygunmudur yani 2x16 dual ranka normal single rank 2x16 yerine

Tamamdır hocam teşekkür ederim fiyat açısından sizin dediğiniz şekilde yaparım fakat Single ranktan Dual ranka geçebilir miyim peki bu uygun mudur yani 2x16 Dual ranka normal Single rank 2x16 yerine

Dual channel her zaman daha iyidir laptopun yeterli gücü verememesinden korkuyorsan dediğim gibi aynı laptopta sahibim alırken 8 GB RAM ile gelmişti sonradan yükseltme yaptım hiçbir sorun da çıkmadı.

Dual channel her zaman daha iyidir laptopun yeterli gücü verememesinden korkuyorsan dediğim gibi aynı laptopta sahibim alırken 8 GB RAM ile gelmişti sonradan yükseltme yaptım hiçbir sorun da çıkmadı.
Tamamdır öyleyse ürünü sipariş edeyim en sonunda sonuç olarakta eklerim belki böyle araştırıp bakan birisi olursada ona faydalı olur ileride tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim ikinci aşama olarakta ssd geliştirmesi yapacağım ama onu bir sonraki ay artık 480 lik gelen ssd yetersiz baya çünkü

Geri
Yukarı