Casper Excalibur G900 alınır mı?

Bütçe
23000

xTworstx

Hectopat
Merhaba, iyi Sosyaller.

Arkadaşlar, maksimum bütçem 23 bin TL ve bu laptopu almaya karar verdim. Sizce nasıl, yorumlarınızı alabilir miyim?

Bu fiyat aralığında alternatif önerileriniz varsa bekliyorum.

Merhaba, iyi Sosyaller.

Arkadaşlar, maksimum bütçem 23 bin TL ve bu laptopu almaya karar verdim. Sizce nasıl, yorumlarınızı alabilir miyim?

Bu fiyat aralığında alternatif önerileriniz varsa bekliyorum.

Casper'dan uzak dur derim genelde yorumları kötü oluyor.

Arkadaşımda var bu cihazdan ama onunki 11800H mı 11600H mı bilmiyorum. Satarken nasıl pazarladılarsa çocuğa 1TB HDD (SSD yok)li cihaz satmışlar. Cihaz 2 defa kasma, donup çökme, mavi ekran hataları yüzünden servise gitti. Mavi ekran hataları hep GPU sebepli oluyordu. Bana en son yazdığı sorun ise ekranın alttan yukarı doğru yükselip bir süre sonra normale dönmesiydi.

Alınmaz, Casper'ın ne olduğu belli. Yukarıda atılan ASUS TUF dururken bakmaya gerek yok Casper'a.

Arkadaşın belirttiği fiyat 23 bin TL iken, attığınız laptop en ucuz fiyatı 24 bin TL. İçinde RAM 4x2 olabilir ve iki tane 8x2 RAM alması gerek bununda fiyatı yaklaşlık iyisi 1500TL bu da 25500TL olur fiyatı.

Arkadaşın belirttiği fiyat 23 bin TL iken, attığınız laptop en ucuz fiyatı 24 bin TL. İçinde RAM 4x2 olabilir ve iki tane 8x2 RAM alması gerek bununda fiyatı yaklaşlık iyisi 1500TL bu da 25500TL olur fiyatı.

Casper alacağına 1000 TL daha üstüne koyana kadar bekleyebilir. Beklemek istemiyorsa:

Casper alacağına 1000 TL daha üstüne koyana kadar bekleyebilir. Beklemek istemiyorsa:

Bunu alacaktım da Amazon ödeme konusunda problem çıkarttı 2 kartla denedim Akbank ikisinde de iptal oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı