Casper NSH.4790-8T95A-W nasıl?

enPravda

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6700XT - R5 5600
Meslek
Laborant
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben bu PC'yi alacağım, oyunları nasıl açar, iyi mi? Bu bir marka PC, anakartını bilmiyorum.
  • 8 gb DDR3
  • 1000 GB SATA
  • 23 inch Wide casper full hd led IPS
  • GeForce®GTX™760 paylaşımsız 2gb DDR5 256 BİT
  • Windows 8.1
  • İ7 4790 islemci 3.6 GHZ 4.0 a kadar turbo boost ile
  • Marka:Casper NSH.4790-8T95A-W
Dipnot: İnternette gördüğünüz modelinde yanında ekran yok, benim aldığım bayide var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı ve işlemci iyi. Ancak RAM'in frekansı ne kadardır onu bilemem, aynı zamanda CL değerini.

Anakartın ve PSU'nun kötü olduğunu tahmin edebiliyorum. (Casper sağolsun)

Onun dışında iyi denebilir.

Yorumlarınız için teşekkur ederim.Casper çöptür diyen arkadaş sanırım hiç casper kullanmamış.Birazda ekran kartı üzerinde durursanız iyi olur.

Yorumlarınız için teşekkür ederim.Casper çöptür diyen arkadaş sanırım hiç Casper kullanmamış.Birazda ekran kartı üzerinde durursanız iyi olur.
Casper çöptür diyen arkadaşımız. Yöneticidir ;) Casper bir defa adi bir markadır. Acaba bilgisayarın ana kartı ne model ? Ram markası nedir ? Casper bilgisayar alan bin pişman. Burada bir şey biliyoruz da almayın diyoruz. Biraz araştırır isen neden kötü olduğunu anlarsın ;)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı