Casper Sistemin Bellek Takınca Yeniden Başlama Sorunu

Kerem5335

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarın markası Casper, All-In-One bir bilgisayar. Durduk yere yeniden başlamaya başladı. Artık bilgisayar açılırken Casper yazısı gelene kadar kapanıyor, sonra kendini tekrar açıyor. Merak ettim açtım bilgisayarın içini, ilk belleği çıkartarak denedim bilgisayar çalıştı ve kapanmadı. Taktım açtım, kapanmaya devam etti. Sizce sorun RAM'de mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biostan giripte açılıyor başka ram denemedim notebook ram i nerden bulabilirim ddr3 1600 mhz 8gb işletim sistemi en son çalışiyordu şimdi giremediğim için bilmiyorum.

Merhaba aynı problem bende de olmuştu. Bir de kendiliğinden kapanmadan önce donuyordu. Açıp baktım ram in üzerinde küçük bir çatlak vardı. Değiştirdim o problem çözüldü.

Herhangi bir bilgisayarcıdan ödünç ram alıp değiştir problem çözülürse alırsın.

Merhaba aynı problem bende de olmuştu. Bir de kendiliğinden kapanmadan önce donuyordu. Açıp baktım ram in üzerinde küçük bir çatlak vardı. Değiştirdim o problem çözüldü.

Herhangi bir bilgisayarcıdan ödünç ram alıp değiştir problem çözülürse alırsın.
Hmm demekki sanada öyle ve çözmüşsün tamam şağolasın deneyecem

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı