Casper TW9 Bios Güncelleme

• Konuyu başlatan my91
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 10B
Bende Casper CPW.P6100-2H25S Modelli laptop var Casper TW9/SW9 BİOS lu . Dün bu konudaki bios u indirdim Bios güncellemesi yaptım fakat ekrana görüntü gelmiyor. Güncelleme sorunsuz yapıldı , cihaz res attı sonra fan sesi geliyor görüntü sıfır hiçbir şekilde işlem yapamıyorum , yardımcı olurmusunuz. @Murat5038@Recep Baltaş @samet67671 . Rica ediyorum. @Recep Baltaş

Çok özür dileyerek başlıyorum , Flood yapmakta istemiyorum . Beni yönlendirirseniz çok sevinirim . Eğer benim yapabileceğim bir durumsa yapayım yoksa servise göndermek zorunda kalcam :( @Recep Baltaş

bende de birinci nesil casper var tw9 birisi ayrıntılı tarif edebilir mi ben recep bey'in dosyaları indirdim m.bat çalıştırddım 2.bat çalıştırdım işe yaramadı nasıl yüklenir bu

dediğiniz gibi yaptım oldu sağ olun bios sürümü 2011 oldu ve fast boot seçeneği geldi. Birde hiç bakan oldu mu son sürüm bumu belki 2012 yada 2013 sürümü vardır.

not güncellemeden sonra fan kontrolü daha iyi sanki önceki gibi ısınmıyor ve hızlı açılıyor

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı