Casper TW9 Bios Güncelleme

• Konuyu başlatan my91
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 10B
İstediğim seri numarasını iletirseniz size yardımcı olmaya çalışacağım. 3 yada 4 türevi var TW9 serisinin o yüzden yanlış dosyayı göndermek istemiyorum.

Merhabalar TW9TFCXE10014B87 seri numaralı CASPER Nirvana TW9 notebook için güncel bios ariyorum bir türlü bulamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Baştan sona okudum Dropbox dan inmiyor bir sürü DNS denedim olmadı
Error (429)

This account's links are generating too much traffic and have been temporarily disabled!

Hatası weriyor.

Ayrıca konudaki ilgili bir arkadaş seri numarasını verirseniz yardımcı olmaya çalışırım demiş. Bütün interneti aradım taradım bir türlü bu konudaki bios wersiyonunu indiremedim.

@Recep Baltaş Merhabalar, koca internette senin çözümünden başka bir çözüm bulamadım. Rica etsem bios dosyalarını download edebileceğimiz bir yere tekrar koyar mısın. Dropbox dan indirmek çok zor olabiliyor da. İlgi we yardımların için tekrar Teşekkürler.

@Murat5038 Teşekkür ederim, DOS ta güncelleme yaptım sorun çıkmadı lakin Win10 bi kaç kez kapatıp açmama rağmen düzgün açılmadı Bios' da bi ki AC DC fanı falan disabled yaptım ondan sonra açıldı şimdi bu mesajı yazabiliyorum. Umarım başka sorun çıkmaz. Selametle Sağlıcakla Kal.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı