Casper Via 7 Stock ROM

• Konuyu başlatan fixit
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 17B

fixit

Kilopat
Arkadaşlar bana CASPER CTA-E07-14A' nın orjinal Stock ROM' u lazım. Aradım ama bulamadım. Casper' ın sitesinde driver' ları var bana ROM lazım. Bulan olursa link atarsanız çok iyi olur.

Burada mevcut:

yazilim-ve-surucu-arama

Sürücüler dediğinizde hem SD karttan hem de PC'den yüklenebilen sürüm ayrı ayrı olarak verilmekte.

Casper ucuz etin yahnisidir. Tabletinizie güncelleme gelmeyecek ve hep 4.1'de kalakcasınız. Casper almayın.

Casper 'dan yahni bile olmaz Recep abi bu tableti zaten kendim almadım hediye geldi. Birde bu tablete uygun Custom ROM bulamıyorum beni yönlendirebileceğin bir yer var mı?

Aynı tableti kullanıyorum 4.2.2 sürümü geldi.
Cin malı cihaz alıp ortada kalmaktansa, casper tercih etmek daha mantıklı en azından. Telefonda karşınızda bir muhattap bulabiliyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper 'dan yahni bile olmaz Recep abi bu tableti zaten kendim almadım hediye geldi. Birde bu tablete uygun Custom ROM bulamıyorum beni yönlendirebileceğin bir yer var mı?
forum.xda adresinden rom bulabilirsin bende 4.1.2 sürümünde olan telefonuma oradan 4.4.2 rom yükledim ve hiç bir sorun olmadan kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı