Casper vs Acer 4060 laptop

onurab1

Attopat
Daha fazla  
Casper Excalibur G870.1245-DFB0X-B Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 Freedos Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Casper 4060 i5 32 GB RAM 1 TB SSD 27 küsur.

Acer Nitro i7 4060 35 bin TL.

Acer Nitro 33'e düştüğünde alamadim 33'e düşmesini bekliyorum şu an.
Ama Casper'de bayağı düştü Casper alim mi yoksa Acer'in 33'e düşmeisini beklemeye devam mi edeyim fiyat farkina değer mi?

Casper ve Excalibur'un hiçbir ürünü alınmaz bağırarak söylüyoruz bunu benim dayım yıllarca orada çalıştı tüm mallar en kalitesiz ürünlerden seçiliyor.

Casper Excalibur G870.1245-DFB0X-B Intel Core i5-12450H 32GB RAM 1TB NVME SSD GEN4 8GB RTX4060 Freedos Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Casper 4060 i5 32 GB RAM 1 TB SSD 27 küsur.

Acer Nitro i7 4060 35 bin TL.

Acer Nitro 33'e düştüğünde alamadim 33'e düşmesini bekliyorum şu an.
Ama Casper'de bayağı düştü Casper alim mi yoksa Acer'in 33'e düşmeisini beklemeye devam mi edeyim fiyat farkina değer mi?

Ekran kartları aynı diye yan yana koydunda bunların alacakları FPS yakın bile olsa render vs süreleri kesin farklı olacak. i7 çok daha güçlü, i5 12450H zayıf onun yanında. Paran hangisine yetiyorsa onu al ama i7 olan daha geleceğe dönük.

Aslında ekran kartları da aynı değil biri quanta 105W RTX 4060 kullanıyor diğeri 140W. İkisini yan yana koymanız hata gibi duruyor. 🙃

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartları aynı diye yan yana koydunda bunların alacakları fps yakın bile olsa render vs süreleri kesin farklı olacak. İ7 çok daha güçlü, i5 12450H zayıf onun yanında. Paran hangisine yetiyorsa onu al.

Üzerine alınmada dayılardan nefret ediyorum. 🫢 😅
Param ikisinide yetiyorda acerin tekrar 33 e düşmesini beklerken hiç düşmesse ve casper firsatida kaçarsa kötü olur diye düşündüm .

2024 Acer nitro 16 nasil oluyor yeni mi çikacak.

Ekran kartları aynı diye yan yana koydunda bunların alacakları FPS yakın bile olsa render vs süreleri kesin farklı olacak. i7 çok daha güçlü, i5 12450H zayıf onun yanında. Paran hangisine yetiyorsa onu al ama i7 olan daha geleceğe dönük.

Aslında ekran kartları da aynı değil biri quanta 105W RTX 4060 kullanıyor diğeri 140W. İkisini yan yana koymanız hata gibi duruyor. 🙃
Yani kesin acer al mi diyorsun

Param ikisinide yetiyorda acerin tekrar 33 e düşmesini beklerken hiç düşmesse ve casper firsatida kaçarsa kötü olur diye
Olabilir ama fiyatları frenliyorlar şu an enflasyon düşsün diye o Casper'da ondan 27K normalde 30 32K civarı. Yine en fazla 30K olur yani 33K parası olan biri 4060 laptop alır kesinlikle ama indirim bekleme derim. Acer'i direkt al. Aslında indirim beklersende en fazla 3K zarara girersin bir şey olmaz.🤣

Param ikisinide yetiyorda acerin tekrar 33 e düşmesini beklerken hiç düşmesse ve casper firsatida kaçarsa kötü olur diye düşündüm .

Bu seneki modelleri daha çıkmadı 12. nesil işlemciye 35k para verme alınmaz. Attığım victus güçlü acer nitro 16 4060 7840hsden bile daha güçlü ve güncel bir cihaz. Isı değerleri ve oyun performansı iyi fiyatında bulunmaz zam alır yakında victusun yeni modeli.Nitro tarafından daha ses soluk yok gibi çıkmadı yeni cihazları.
Buyrun uzun uzun incelemesi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
12. nesil cihazlara para vermeyin artık.

Acer çok daha iyi bir model ama indirim bekleyeceksen bekle. 27K olmaz belki bir daha ama seni etkilemez bu çünkü bütçen Casper almayacak kadar iyi bence. Acer Nitro 16 almaya çalış alamazsan Nitro 5 alırsın.

Geri
Yukarı