CCleaner'dan Sonra Bazı Programlar Açılmıyor

BuzzyGamer

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba,

CCleaner'ı ne zaman kullansam sürekli birtakım sorunlar ile karşılaşıyorum. Bu nedenle uzun zaman boyunca kullanmamıştım. Aradan seneler geçtikten sonra nelerin değiştiğini veya iyileştirildiğini görmek istediğim için sırf meraktan son sürümünü tekrardan yükledim. Son sürümlerinde birtakım programları uyku moduna almaya yarayan bir özellik getirmişler. Ben de denemek istedim ancak hiçbir şey fark etmedim. Ardından programları uyku modundan çıkarıp eski haline getirdim ve CCleaner'ı bilgisayarda kalıntı bırakmadan sildim.

Her şey CCleaner'ı sildikten sonra olmaya başladı. Her programda olmasa bile bazı programlar hiçbir şekilde açılmıyor. Kalıntısız bir şekilde tamamen kaldırıp, tekrar kurduğumda bile sürekli ekran görüntüsündeki hatayı veriyor. CCleaner'ın bozduğu programları bir türlü normal şekilde çalıştıramıyorum. Sistem geri yükleme noktası da oluşturmamıştım zaten çok fazla kurulu şey olduğu için olsa bile sistem geri yükleme yapamam.

Bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir? Ve nasıl çözebilirim? Bilgisayara format atmadan ya da sistem geri yükleme yapmadan bir çözüm yolu sunabilecek biri var mı? Desteğinizi rica ederim çünkü artık son derece sinir bozmaya başladı.

Ekran görüntüsü 2022-09-03 213658.png

CCleaner'ı kaldırdıktan sonra sorun yaşadığım ve hiçbir şekilde çalıştıramadığım programlardan birisi de Media Player Classic. Her yolu denedim ama çalışmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı